Webinar - Jak zaoszczędzić na rachunkach za prąd?

13/11/2020

Autor: Sylwia Lewkowicz

1 minutę czytania

webinar fotowoltaika

Zapraszamy na serię webinarów, poświęconych zagadnieniom związanym z nowoczesną energetyką i oszczędzaniem. Uczestnicy cyklicznych spotkań z ekspertami Columbus będą mieli okazję bezpłatnie uzyskać wiedzę z zakresu odnawialnych źródeł energii i innych inteligentnych rozwiązań dla domu lub firmy.

Podczas webinarów nasi specjaliści wyczerpująco omówią każdy temat. W trakcie sesji Q&A uczestnicy będą mieli możliwość zadawania pytań prowadzącemu. Webinary będą prowadzone w kameralnych grupach, tak by każdy zainteresowany miał możliwość uczestnictwa w dyskusji.

Już 17 listopada!

Dawkę wiedzy od Columbus rozpocznie webinar, zaplanowany na 17 listopada br. o godzinie 18:00 – “Jak zaoszczędzić na rachunkach za prąd?”. Uczestnicy dowiedzą się m.in. od czego zależą ceny energii elektrycznej, co to opłata mocowa i jakie są prognozy cen prądu na kolejne lata. Nasz ekspert zdradzi też, jak skutecznie obniżyć rachunki za prąd nawet o 90% i opowie jak, dzięki fotowoltaice, zmalały rachunki za prąd u jednego z naszych Klientów. 

Michał Kopyść – ekspert w zakresie energetyki odnawialnej z wieloletnim doświadczeniem w doradztwie oraz sprzedaży. Z wykształcenia politolog, ukończył również studia z zarządzania na WSB we Wrocławiu, absolwent Szkoły Trenerów Biznesu Akademii SET. Z Columbus związany od ponad roku. W tym czasie wyszkolił dziesiątki doradców, którzy na co dzień, szerzą wiedzę na temat ekologicznych źródeł pozyskiwania energii.

To nie przypadek, że nasze webinary rozpoczynamy właśnie teraz. Okres, w którym każdy z nas spędza w domu więcej czasu, jest doskonałą okazją do pozyskania dodatkowej wiedzy, ale także do wprowadzania zmian w swoim życiu. Zapraszam na mój webinar o tym jak zaoszczędzić na rachunkach za prąd, gdzie poruszę także temat pracy zdalnej i jej kosztów – mówi Michał Kopyść.

Jak wziąć udział?

Aby wziąć udział w webinarze, nie musisz instalować dodatkowego oprogramowania. Potrzebujesz jedynie komputera z dostępem do Internetu i głośników.

Jeśli chcesz wziąć udział w konkretnym spotkaniu, wypełnij formularz uczestnictwa. Na podany podczas rejestracji adres e-mail otrzymasz link do spotkania wraz z instrukcją dołączenia.

Nasze webinary są całkowicie bezpłatne! Dodatkowo, uczestnicząc w spotkaniach, otrzymasz możliwość zdobycia atrakcyjnych bonusów!

Chcesz wiedzieć “Jak zaoszczędzić na rachunkach za prąd?”

udostępnij artykuł dalej .

Poznaj szczegóły oferty:
fotowoltaika, pompy ciepła

zostaw kontakt do siebie


    czytaj więcej

    czytaj więcej

    czytaj więcej

    czytaj więcej
    !