Webinar Q&A- Wszystko co powinieneś wiedzieć o fotowoltaice

14/12/2020

Autor: Sylwia Lewkowicz

2 minuty czytania

webinar Q&A fotowoltaika

Myślisz o własnej instalacji fotowoltaicznej? Na pewno masz szereg pytań, które chciałbyś zadać ekspertom z branży. Teraz masz taką okazję. Zapraszamy na bezpłatny webinar w formule Q&A czyli pytań i odpowiedzi. Specjaliści z Columbus odpowiedzą na pytania uczestników, dotyczące instalacji fotowoltaicznej. A jakie pytanie Ciebie nurtuje? Dołącz do spotkania online i dowiedz się więcej o pozyskiwaniu energii ze słońca.

Webinar, zaplanowany na 17 grudnia br. o godzinie 18:00 – “Wszystko co powinieneś wiedzieć o fotowoltaice” poprowadzą eksperci Columbus w dziedzinie fotowoltaiki – Michał Kopyść i Marcin Kwiecień. Podczas sesji uczestnicy poznają odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania na temat fotowoltaiki, będą również mieć okazję by zadać pytanie naszym specjalistom na żywo.

Michał Kopyść – ekspert w zakresie energetyki odnawialnej. Michał to kreatywny, skuteczny manager i trener. Specjalizuje się w tematyce odnawialnych źródeł energii, z wieloletnim doświadczeniem w doradztwie oraz sprzedaży. 

Marcin Kwiecień – Regionalny Kierownik Sprzedaży Columbus. Sprawnie zarządza swoim działem sprzedaży, nie boi się wyzwań. Ciągłe dąży do doskonalenia umiejętności, wiedzy swojej i podległemu mu zespołowi.

Jak wziąć udział w webinarze?

Jeśli chcesz zgłębić swoją wiedzę na temat fotowoltaiki potrzebujesz jedynie urządzenia z dostępem do internetu i głośnikiem. Aby dołączyć do spotkania wypełnij formularz rejestracyjny, a na podany podczas zapisu adres e-mail otrzymasz link do spotkania wraz z instrukcją dołączenia.

Nasze webinary są bezpłatne. Dodatkowo, dla uczestników spotkania przygotowaliśmy wyjątkowy BONUS. Zapisz się już teraz, ilość miejsc ograniczona!

udostępnij artykuł dalej .

Poznaj szczegóły oferty:
fotowoltaika, pompy ciepła

zostaw kontakt do siebie


    czytaj więcej

    czytaj więcej

    czytaj więcej

    czytaj więcej
    !