Webinar - Ile zyska Twoja firma inwestując w stacje ładowania?

13/08/2021

Autor: Sylwia Lewkowicz

3 minuty czytania

webinar EV

Już 24 sierpnia 2021 r., godz. 14:00 zapraszamy na bezpłatny webinar z udziałem ekspertów – Bartłomieja Derskiego i Rafała Olejnika. Spotkanie poświęcone będzie m.in. elektromobilności w Polsce i infrastrukturze ładowania pojazdów elektrycznych. Jakie są perspektywy dla elektromobilności w naszym kraju? Jakie znaczenie ma zielony transport w rozwoju Twojej firmy? Tego dowiesz się podczas naszego sierpniowego webinaru.

Inwestycja w stację ładowania – ile może zyskać Twoja firma?

Dynamiczna sytuacja na rynku elektromobilności otwiera nowe kierunki w biznesie. To duża szansa na rozwój nie tylko dla nowopowstających firm, ale także tych już istniejących, które fundamenty swoich działalności oparły o zupełnie inne branże. Jeśli chcesz dowiedzieć się, co na temat biznesu w elektromobilności twierdzą eksperci od lat związani z branżą, już dziś zapisz się na bezpłatny webinar!

Podczas bezpłatnego spotkania, które odbędzie się 24 sierpnia 2021 r. o godzinie 14:00, dowiesz się, czy elektromobilność to szansa na rozwój dla Twojej firmy oraz: 

Webinar poprowadzi:

Rafał Olejnik – ekspert ds. elektromobilności w Columbus. Z branżą EV związany od blisko 8 lat, specjalizuje się w rozwoju nowych możliwości biznesowych w obrębie sektora samochodów elektrycznych oraz w zakresie tworzenia kanałów dystrybucji E-rowerów i E-Skuterów. Od ponad roku jako ekspert w Europejskim Instytucie Innowacji i Technologii Urban Mobility działającym z ramienia Unii Europejskiej, opiniuje projekty związane z mobilnością miejską.

Gość Specjalny:

Bartłomiej Derski – prawnik, ekonomista i dziennikarz od ponad dekady piszący o energetyce, górnictwie i elektromobilności. Współtwórca opiniotwórczego portalu WysokieNapiecie.pl. Wielokrotnie nagradzany za swoje artykuły, w tym m.in. nagrodą specjalną kapituły prestiżowego konkursu NBP dla dziennikarzy ekonomicznych. Współautor książki „Wiek energetyków”, opisującej rozwój elektroenergetyki w Polsce od XVIII do XXI wieku i uznanej przez Dziennik Gazetę Prawną za jedną z najlepszych książek ekonomicznych 2019 roku.

Jak wziąć udział w webinarze?

Nasze webinary są bezpłatne i dostępne dla każdego. Na czas webinaru, zadbaj o stabilne połączenie z internetem, oraz głośniki lub słuchawki by nas dobrze słyszeć. Aby wziąć udział w webinarze, zarejestruj się klikając w link poniżej.

udostępnij artykuł dalej .

Poznaj szczegóły oferty

Czym jesteś zainteresowany?

Zaznacz przynajmniej jedną opcję

Podaj swoje dane:

Czytaj więcej

Czytaj więcej