Webinar - Co Twoja Firma zyska z instalacją fotowoltaiczną?

17/02/2021

Autor: Sylwia Mańkowska

2 minuty czytania

webinar gobiznes

Czy instalacja fotowoltaiczna dla biznesu to dobry i opłacalny pomysł? Co najbardziej doceniają właściciele firm, którzy już zainwestowali we własną instalację? Jeśli chcesz poznać odpowiedzi na te pytania dołącz do naszego webinaru, w którym wezmą udział posiadacze instalacji fotowoltaicznych. W końcu nikt lepiej nie wie, jak sprawdza się fotowoltaika w biznesie, niż przedsiębiorcy, którzy z niej korzystają.

Case study

Zapewne już nie raz słyszeliście, że inwestycja w fotowoltaikę się opłaca. Możliwe jednak, że ta teza zawsze była przestawiana Wam przez doradców energetycznych. Jesteśmy przekonani, że nikt lepiej nie potwierdzi ich opinii, niż nasi Klienci, którzy działanie instalacji fotowoltaicznych we własnych firmach. Podczas spotkania online odpowiedzą na pytania dotyczące specyfikacji biznesu jaki prowadzą, wyjaśnią co skłoniło ich do zainteresowania się fotowoltaiką, a także opowiedzą o obecnych rachunkach za prąd i o tym, jakie oszczędności wygenerowało korzystanie z prądu ze słońca.

Kto weźmie udział w webinarze?

Webinar, zaplanowany na 23 lutego 2021 roku o godzinie 18:00 – “Co zyskasz z instalacją fotowoltaiczną w swojej Firmie?” odbędzie się z udziałem Klientów naszej firmy. Wezmą w nim udział właściciele dwóch firm – Wojciech Kluk oraz Andrzej Bieńkowski. W trakcie spotkania poznacie odpowiedzi na najbardziej nurtujące Was tematy, a także będziecie mieli możliwość zadania pytań na żywo.

Wojciech Kluk

Właściciel Fabryki Rowerów (www.fabrykarowerow.com), która korzysta z instalacji o mocy 43 kWp. Całość instalacji została sfinansowana za pomocą leasingu, którego rata, jak przyznaje sam właściciel, jest mniejsza niż rachunek za prąd.

Andrzej Bieńkowski

Prezes zarządu firmy „B plus B”, która zajmuje się dystrybucją materiałów budowlanych. Jako właściciel firmy stara się minimalizować wpływ prowadzonej działalności na środowisko.

Jak dołączyć do webinaru?

Webinary organizowane przez Columbus są bezpłatne. Aby wziąć w nich udział potrzebujesz urządzenia z dostępem do internetu i głośnikiem. Wypełnij formularz na stronie, a na podany podczas rejestracji adres e-mail otrzymasz link, dzięki któremu będziesz mógł dołączyć do spotkania. 

udostępnij artykuł dalej .

Poznaj szczegóły oferty:
fotowoltaika, pompy ciepła

zostaw kontakt do siebie


    czytaj więcej

    czytaj więcej

    czytaj więcej

    czytaj więcej
    !