Dynamiczne bilansowanie z gwarancją 1:1 – dowiedz się, jak to działa!

Zobacz
3 minut 1 sekund

Webinar – Jak ratować domowy budżet, kiedy nie ma już na czym oszczędzać?

Podwyżki cen żywności, produktów codziennego użytku, paliw, energii…wszystko to sprawia, że portfele Polaków z miesiąca na miesiąc stają się coraz cieńsze. Niestety spirala inflacyjna dopiero się rozkręca i wszystko wskazuje na to, że kolejne miesiące nie przyniosą ulgi domowym budżetom. W dobie ciągle rosnących cen, szukamy możliwości zaoszczędzenia np. wybierając tańsze produkty, kupując mniej, ograniczając zużycie prądu czy wody. Ale co zrobić kiedy nie ma już na czym oszczędzać? 

O ile wzrośnie Twój rachunek?

Rachunek za prąd w 2022 r. wzrósł o ok. 24% w stosunku do 2021 r. ale na tym nie koniec. Tauron, Energa i Enea złożyły do URE wnioski o to, by jeszcze w tym roku zmienić taryfy na sprzedaż energii elektrycznej w gospodarstwach domowych. Najniższa podwyżka ma wynieść 6%. A jakie są prognozy na 2023.r? Według prezesa URE, Rafała Gawina, w przyszłym roku cena energii elektrycznej może wzrosnąć nawet o 180%! Wszystko to jest wynikiem giełdowych cen energii, które w tym roku pobiły rekord i wyniosły 1560 zł/MWh. Powodów tego stanu rzeczy jest kilka, są to m.in.: wojna na Ukrainie, braki surowców energetycznych czy rosnące ceny uprawnień do emisji CO2. 

A jeśli chodzi o podwyżki, to nie tylko ceny energii elektrycznej pójdą w górę, kolejnym obciążeniem dla domowych budżetów będą koszty ogrzewania. Czy jest sposób by ochronić swój portfel?

Kiedy odbędzie się spotkanie?

Już 6 września 2022 r., o godz. 18:00 zapraszamy na bezpłatne spotkanie – “Rok 2023 – inflacja powyżej 12%, prąd droższy o 180%, ogrzewanie o 200%. Jak ratować domowy budżet, kiedy nie ma już na czym oszczędzać.”

Podczas spotkania opowiemy między innymi o zapowiadanych podwyżkach cen prądu oraz cenach najpopularniejszych surowców energetycznych – gazu, węgla czy drewna. Poruszymy także temat nowoczesnych rozwiązań dla domu, które ochronią Twój portfel w trwającym kryzysie energetycznym. 

W trakcie spotkania dowiesz się:

  • O ile wzrosną rachunki za prąd i ogrzewanie w 2023 r.?
  • Czy jest sposób by uchronić się przed podwyżkami?
  • Czy fotowoltaika na nowych zasadach nadal się opłaca?
  • Jakie są koszty ogrzewania pompą ciepła, a jakie węglem czy gazem?
  • Jak osiągnąć bezpieczeństwo energetyczne?

Kto poprowadzi spotkanie?

Gościem prowadzącej – Joanny Gil, będzie Michał Kopyść – ekspert Columbus w zakresie nowoczesnej energetyki.

Joanna Gil – O branży odnawialnych źródeł energii wie wszystko. Jej rolą jest współtworzenie strategii oraz komunikacji marki Columbus. Stale obserwuje nowe trendy na rynku i uczestniczy w wprowadzaniu nowych rozwiązań, produktów i usług.

Michał Kopyść – ekspert w zakresie energetyki odnawialnej z wieloletnim doświadczeniem w doradztwie oraz sprzedaży. Z wykształcenia politolog, ukończył również studia z zarządzania na WSB we Wrocławiu, absolwent Szkoły Trenerów Biznesu Akademii SET. W Columbus odpowiedzialny m.in. za szkolenia doradców, którzy na co dzień, szerzą wiedzę na temat ekologicznych źródeł pozyskiwania energii.

Dla kogo jest spotkanie?

Wydarzenie skierowane jest do każdego, kto obawia się nadchodzących podwyżek cen energii, a w szczególności do właścicieli domów, których to rosnące koszty dotkną najmocniej.

Jaki jest koszt uczestniczenia w spotkaniu?

Spotkanie dostępne jest ZA DARMO.

Dołącz do naszego webinaru! Wypełnij formularz zapisu i bądź z nami już 6 września 2022 r. o godzinie 18:00.

Oceń ten artykuł

powiązane artykuły
czytaj bloga
zapytaj o ofertę
Columbus