Webinar - Nowoczesne gospodarstwo zasilane słońcem

15/01/2021

Autor: Sylwia Lewkowicz

2 minuty czytania

webinar fotowoltaika dla rolnika

Zapraszamy na kolejny z cyklu webinar poświęcony nowoczesnym gospodarstwom zasilanym słońcem. Fotowoltaika dla rolnika to niezależność od podwyżek cen prądu, ale także zwiększenie opłacalności produkcji. Chcesz wiedzieć czy to się opłaca? Dołącz do spotkania online i dowiedz się więcej o przechowywaniu prądu i technologii.

Webinar, zaplanowany na 19 stycznia br. o godzinie 18:00 – “Nowoczesne gospodarstwo zasilane słońcem. poprowadzi redaktor portalu ŚwiatOZE – Joanna Korgul. Jej gośćmi będą Grzegorz Bardowski – właściciel instalacji fotowoltaicznej oraz Łukasz Kuć – doradca finansowo-energetyczny Columbus.

Gość specjalny – Grzegorz Bardowski

Z zamiłowania i zawodu rolnik. Posiada ponad 100 ha gospodarstwo. Pasjonat nowinek technologicznych. Właściciel instalacji fotowoltaicznej, która już od ponad roku produkuje darmowy prąd ze słońca. Grzegorz prowadzi swój kanał na YouTube, gdzie chętnie dzieli się poradami jak stworzyć nowoczesne i oszczędne gospodarstwo rolne.

Uczestnicy webinaru dowiedzą się m.in. jak stworzyć nowoczesne i oszczędne gospodarstwo, ale także jak w prosty sposób obniżyć koszty fotowoltaiki dla rolnika. Nasz gość specjalny opowie o opłacalności inwestycji i o tym jak zmieniły się jego rachunki za prąd po zainstalowaniu fotowoltaiki.

Podczas webinaru, uczestnicy będą mieć możliwość zadania pytania podczas sesji Q&A. Dla zainteresowanych darmowym prądem ze słońca, przygotowaliśmy również atrakcyjne bonusy.

Jak wziąć udział w webinarze?

Nasze webinary są dostępne dla każdego i całkowicie bezpłatne. Aby wziąć udział w spotkaniu, potrzebujesz jedynie komputer/tablet czy smartfon z dostępem do internetu i głośnikiem. Wypełnij formularz uczestnictwa, a na podany podczas rejestracji adres e-mail otrzymasz link do spotkania.

udostępnij artykuł dalej .

Poznaj szczegóły oferty:
fotowoltaika, pompy ciepła

zostaw kontakt do siebie


    czytaj więcej

    czytaj więcej

    czytaj więcej

    czytaj więcej
    !