Webinar - Jak uzyskać nawet 30 000 zł na fotowoltaikę z pompą ciepła?

28/05/2021

Autor: Sylwia Lewkowicz

2 minuty czytania

webinar dotacje

Wciąż zastanawiasz się czy fotowoltaika to rozwiązanie dla Ciebie? Myślisz o pompie ciepła, ale masz wątpliwości czy stać Cię na wymianę starego pieca? A może masz obawy, czy taka inwestycja na pewno się opłaca? Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na bezpłatne spotkanie online, w którym opowiemy między innymi na jakie dotacje możesz liczyć inwestując w fotowoltaikę i pompę ciepła.

Na jakie dotacje i ulgi możesz liczyć?

Według danych na dzień 21 maja 2021 opublikowanych przez NFOŚiGW o dofinansowanie z programu “Czyste Powietrze” zawnioskowało już ponad 250 tys. osób na łączną kwotę 4,4 mld dofinansowania. Oznacza to, że średnia kwota dotacji na beneficjenta wyniosła aż 17,6 tys. złotych. Całkowity budżet programu to 103 miliardy złotych, a zainteresowanie wsparciem jest ogromne. Ile możesz zyskać modernizując swój dom?

“Czyste Powietrze” to nie jedyna zachęta do inwestycji w ekologiczne rozwiązania dla domu. Czy wiesz z jakich form wsparcia możesz dodatkowo skorzystać?

Bądź z nami już 2 czerwca i dowiedz się więcej dotacjach w 2021 roku. Opowiemy między innymi o tym kto może otrzymać wsparcie i jaką kwotę dofinansowania można uzyskać inwestując w fotowoltaikę i pompę ciepła.

Podczas webinaru odpowiemy na najczęściej zadawane przez Was pytania:

  • Jakie dotacje i ulgi można uzyskać w 2021 roku?
  • Jak otrzymać dofinansowanie do fotowoltaiki i pompy ciepła?
  • Kto może otrzymać wsparcie?
  • Na jaką maksymalną kwotę dotacji możesz liczyć modernizując swój dom?
  • Co wiadomo o nowej edycji programu „Mój Prąd 3.0”?
  • Kiedy instalacja się zwróci?

Podczas webinaru Joanna Gil – Brand Manager Columbus oraz Marcin Kwiecień – Specjalista ds. fotowoltaiki opowiedzą o dotacjach i ulgach jakie można uzyskać inwestując w nowoczesne, ekologiczne i oszczędne rozwiązania dla domu.

Obejrzyj nagranie z webinaru

Zainteresował Cię ten temat? Mamy świetną wiadomość. Możesz otrzymać bezpłatny dostęp do tego i innych naszych materiałów.

udostępnij artykuł dalej .

Poznaj szczegóły oferty

Czym jesteś zainteresowany?

Zaznacz przynajmniej jedną opcję

Podaj swoje dane:

Czytaj więcej

Czytaj więcej