Webinar - 3 000 zł z Mojego Prądu to nie wszystko. Przegląd dotacji na fotowoltaikę w 2021 r.

13/07/2021

Autor: Sylwia Lewkowicz

3 minuty czytania

1 lipca 2021 roku wystartowała długo oczekiwana trzecia edycja programu Mój Prąd. Wnioskodawcy mogą skorzystać z dofinansowania do fotowoltaiki w wysokości do 3 tys. zł. Jakie warunki trzeba spełnić by otrzymać dotację? Na jakie inne dofinansowania i formy wsparcia do fotowoltaiki można liczyć w 2021 roku? Już 29 lipca (czwartek) o godzinie 18:00 zapraszamy na bezpłatny webinar dla Wszystkich zainteresowanych dotacjami do instalacji OZE.

Mój Prąd 3.0 – nowe zasady

Celem programu Mój Prąd, jest zwiększenie produkcji energii elektrycznej z mikroinstalacji fotowoltaicznych w Polsce. Tak jak w poprzednich edycjach, także w III odsłonie, dofinansowane mogą być instalacje o mocy od 2 do 10 kW. Zmieniły się jednak inne warunki programu, takie jak wysokości dotacji czy konieczność umieszczenia tabliczki informacyjnej o uzyskaniu wsparcia z programu.

Już 29 lipca o godzinie 18:00 odbędzie się bezpłatny webinar – “3 000 zł z Mojego Prądu to nie wszystko. Przegląd dotacji na fotowoltaikę w 2021 r.”.

Podczas spotkania odpowiemy :

  • Czy masz szansę otrzymać dotację Mój Prąd?
  • Czy program Mój Prąd można łączyć z innymi dotacjami i ulgą podatkową?
  • Na jakie jeszcze wsparcie do fotowoltaiki możesz liczyć w 2021?
  • Jak wybrać wykonawcę by nie stracić?

Dotacje do fotowoltaiki 2021

Program Mój Prąd 3.0 to nie jedyna forma wsparcia na jaką mogą liczyć przyszli prosumenci. Czyste Powietrze i ulga termomodernizacyjna to kolejne instrumenty pomocne w walce ze smogiem w Polsce. Jakie warunki trzeba spełnić by otrzymać dotację? Kto może liczyć na ulgę i jakiego rzędu kwotę można uzyskać. O ty opowiedzą nasi prelegenci.

Poznaj prelegentów:

Joanna Gil – o branży odnawialnych źródeł energii wie wszystko. Jej rolą jest współtworzenie strategii oraz komunikacji marki Columbus. Stale obserwuje nowe trendy na rynku i uczestniczy we wprowadzaniu nowych rozwiązań, produktów i usług.

Michał Kopyść – ekspert w zakresie energetyki odnawialnej z wieloletnim doświadczeniem w doradztwie oraz sprzedaży. W Columbus wyszkolił dziesiątki doradców, którzy na co dzień, szerzą wiedzę na temat ekologicznych źródeł pozyskiwania energii.

Jak wziąć udział w webinarze?

Nasze webinary są bezpłatne i dostępne dla każdego. Na czas webinaru, zadbaj o stabilne połączenie z internetem, oraz głośniki lub słuchawki by nas dobrze słyszeć. Aby wziąć udział w webinarze, zarejestruj się klikając w link poniżej.

Bądź z nami już 29 lipca 2021 r. i dowiedz się więcej o wsparciu dla fotowoltaiki prosumenckiej.

udostępnij artykuł dalej .

Poznaj szczegóły oferty

Czym jesteś zainteresowany?

Zaznacz przynajmniej jedną opcję

Podaj swoje dane:

Czytaj więcej

Czytaj więcej