Zgarnij swój “Bilet do przyszłości”

9/12/2020

Autor: Sylwia Lewkowicz

2 minuty czytania

bilet do przyszłości

Nie zdążyłeś skorzystać z dotacji Mój Prąd? Nie martw się, z Columbus nie tracisz! Kup instalację fotowoltaiczną w ofercie GoGreen lub GoFree i otrzymaj “Bilet do przyszłości”. Jest to karta o wartości 5000 zł którą możesz wykorzystać na dowolny produkt z platformy ColumbusHome.

Kto może otrzymać kartę 5000 zł?

Aby zdobyć „Bilet do przyszłości”, wystarczy podpisać umowę z Columbus na zakup fotowoltaiki w ofercie GoGreen lub GoFree. Bilet mogą otrzymać również Klienci GoBiznes.

Na co można przeznaczyć 5000 zł rabatu?

5000 zł rabatu możesz wykorzystać na każdy produkt znajdujący się aktualnie na stronie columbushome.pl. Dzięki środkom z karty możesz obniżyć cenę naszych ekologicznych i energooszczędnych rozwiązań jak fotowoltaika, pompa ciepła, magazyn energii czy ładowarka elektryczna. Na stronie co jakiś czas będą również pojawiać się niespodzianki.

Każda karta posiada indywidualny numer i kod weryfikacyjny. Bilet możesz zachować dla siebie, albo sprawić prezent bliskiej osobie.

Jak długo trwa promocja?

Promocja, zgodnie z regulaminem trwa do 31 marca 2021 r.

Kiedy otrzymam swoją kartę?

Kartę otrzymasz
do 30 dni od zakończenia montażu instalacji fotowoltaicznej.

Nie zwlekaj! Umów się z naszym doradcą, który zaproponuje najlepsze rozwiązanie dla Twojego domu i przybliży szczegóły promocji.

Pełny regulamin dostępny na https://columbushome.pl/

udostępnij artykuł dalej .

Poznaj szczegóły oferty:
fotowoltaika, pompy ciepła

zostaw kontakt do siebie


    czytaj więcej

    czytaj więcej

    czytaj więcej

    czytaj więcej
    !