Zielona Franczyza, czyli unikalny model sprzedaży

15/04/2021

Autor: Sylwia Lewkowicz

3 minuty czytania

webinar - franczyza

Każda Spółka w grupie kapitałowej Columbus nieustannie się rozwija. Nie inaczej jest w przypadku Columbus Elite, która tworzy technologie sprzedaży i wdraża nowe, innowacyjne projekty. Jednym z nich jest Zielona Franczyza, którą Columbus Elite oferuje jako pierwsza firma z branży OZE w Polsce.

Columbus Elite – część grupy kapitałowej Columbus Energy

Spółka została założona w czerwcu 2019 r. Na chwilę obecną współpracuje już z ponad 500 agentami i partnerami w całej Polsce. Dzięki ich pracy, w 2020 roku liczba zamontowanych instalacji fotowoltaicznych wzrosła o 981% w porównaniu z rokiem poprzednim, a Spółka zamknęła miniony rok wynikiem 48 MW mocy zainstalowanych na rynku mikroinstalacji fotowoltaicznych w Polsce.

Co to jest Zielona Franczyza?

Spółka od początku swojej działalności wykorzystuje model nowoczesnej franczyzy. Zielona Franczyza to unikalna koncepcja szkoleniowo-sprzedażowa, która działa z dużym powodzeniem w wielu miastach w Polsce. Zebrane doświadczenie i model stworzony przez zespół specjalistów, to szansa na rozwijanie biznesu przez kolejne lata. Dotyczy to zarówno mniejszych, jak i większych przedsiębiorców.

Jak przystąpić do Zielonej Franczyzy?

Zielona Franczyza jest dedykowana wszystkim tym, którzy prowadzą działalność gospodarczą. W pierwszej kolejności zapraszane są firmy i osoby zarządzające sieciami sprzedaży, działającymi w branży OZE, ale również firmy energetyczne oraz te, które zajmują się sprzedażą bezpośrednią, odszkodowawczą, finansową i ubezpieczeniową. Columbus Elite to także miejsce, w którym mogą znaleźć się sprzedawcy, działający w ramach istniejącej franczyzy.

Kontakt z Columbus Elite można nawiązać przez stronę www oraz media społecznościowe. Autoryzowana franczyza jest dostępna po zrealizowaniu szkoleń i przejściu odpowiedniego planu sprzedażowego.

Co możesz zyskać?

Franczyzobiorca otrzymuje dostęp do logistyki i łańcucha dostaw Grupy Columbus, wsparcie szkoleniowe, pakiety instalacyjne oraz nowoczesną technologię. Dodatkowo otrzymuje pomoc we wdrożeniu sprawdzonego systemu budowania rynku klientów i pozyskiwania pracowników, aby jak najbardziej wspierać proces sprzedaży franczyzobiorców. Firmy działają na podstawie szerokiej oferty produktowej grupy Columbus i pod brandem Columbus.

Zielona Franczyza to partnerstwo

Jak podkreśla zarząd Columbus Elite, funkcjonujący model to partnerstwo i wsparcie w digitalizacji procesów operacyjnych. Celem działania jest ciągłe pogłębianie wiedzy partnerów, dzięki szkoleniom produktowym, technicznym i operacyjnym. Model franczyzowy jest zoptymalizowany tak, aby odpowiadał na potrzeby przedsiębiorców, a spółka zapewnia wsparcie na różnych stopniach zaawansowania.

Chcesz dowiedzieć się więcej o projekcie?

Zapraszamy na webinar organizowany przez Forbes i autorkę projektu “Franczyza 2.0” Monikę Ferreira: “Strategia, Edukacja, Technologia. Jak rozpoznać dobrą franczyzę?”
W wydarzeniu weźmie udział Prezes Zarządu Columbus Elite, Paweł Bednarek, który odpowie na pytania:

 • Jaką wartość otrzymują franczyzobiorcy w dobrze poukładanych sieciach franczyzowych?
 • Dlaczego partnerstwo jest najważniejsze we współpracy?

udostępnij artykuł dalej .

Poznaj szczegóły oferty:
fotowoltaika, pompy ciepła

zostaw kontakt do siebie


  czytaj więcej

  czytaj więcej

  czytaj więcej

  czytaj więcej
  !