Dynamiczne bilansowanie z gwarancją 1:1 – dowiedz się, jak to działa!

Zobacz
2 minut 33 sekund

Fotowoltaika praca Kraków, Warszawa, Gdańsk i cała Polska

Fotowoltaika jest najbardziej rozwijającym się sektorem branży OZE.  Świadczą o tym: liczby montowanych paneli fotowoltaicznych, moc wszystkich instalacji fotowoltaicznych oraz zmieniające się technologie. Rozwój ten wpływa także na powstawanie nowych działów i stanowisk pracy. Jak wiadomo, praca w rozwijającym się segmencie przynosi wiele korzyści. Nie dziwi więc coraz większy wysyp ofert pracy w tym sektorze.

Dobre warunki pracy i ciekawa ścieżka rozwoju

Głównym motorem napędowym w sektorze fotowoltaicznym są klienci, którzy coraz częściej decydują się na fotowoltaikę. Do grudnia 2018 roku Columbus Energy zamontował na dachach polskich domów ponad 60 000 paneli fotowoltaicznych, a instalacje te generują 15 MWp energii elektrycznej.

Ogromna liczba montaży przekłada się na doświadczenie pracowników, nowe stanowiska pracy i ścieżki kariery. Columbus Energy jest stabilną, transparentną spółką notowaną na giełdzie, zatrudnia ponad 250 pracowników i stale poszerza swoje struktury. Zobacz aktualne oferty pracy na stanowiska na które poszukujemy obecnie pracowników.

Fotowoltaika praca Kraków, Warszawa, Gdańsk i cała Polska

Poszukiwani są pracownicy biurowi i do pracy w terenie o różnych kompetencjach. Kandydaci do wszystkich działów powinni cechować się “dobrą energią” i otwartym podejściem do wyzwań. Hasło “dajemy dobrą energię”, to nie tylko slogan. To zasada, którą w Columbus Energy kierujemy się na co dzień! Kandydaci mają szansę dołączyć do zgranych, ambitnych zespołów.

Columbus Energy należy do koalicji Przyjazna Rekrutacja. Oznacza to m.in. że sprawnie komunikujemy się z kandydatami, każdorazowo udzielamy informacji zwrotnej, dbamy o bezpieczeństwo danych osobowych i odnosimy się z szacunkiem do każdej osoby biorącej udział w procesie rekrutacji.

Zastanawiasz się, jak wygląda rekrutacja? Prześledzić krok po kroku cały proces na naszej stronie, na której prezentujemy także krótki poradnik, z którego dowiesz się  jak przygotować się do rozmowy.

Dobrze płatna praca – fotowoltaika cieszy się coraz większym zainteresowaniem

Columbus Energy ma szeroki wachlarz stanowisk i transparentne ścieżki karier. Oprócz awansu wertykalnego, możliwa jest również migracja na poziomie horyzontalnym, czyli przechodzenia do innych działów. Gratyfikacją w pracy są nie tylko zmiany stanowisk, ale także zmiany warunków m.in. finansowych.

Pracownicy otrzymują niezbędny sprzęt, materiały oraz wsparcie szkoleniowe. Columbus Energy stawia na poszerzanie wiedzy i umiejętności miękkich, także na szkoleniach zewnętrznych. W roku 2018 pracownicy przeszli kurs o nazwie “Współpraca i komunikacja w zespole w obliczu wprowadzania zmian oraz jej wpływ na sprzedaż i obsługę Klientów”.

Na terenie całej Polski poszukiwani są m.in. instalatorzy i doradcy energetyczni. Z kolei w biurze można znaleźć pracę np. w działach komunikacji z klientami.

Instalatorzy z uprawnieniami elektrycznymi mogą liczyć na stałą liczbę zleceń, blisko miejsca swojego zamieszkania. Firma Columbus Energy oferuje montażystom wsparcie logistyczne, szkoleniowe i wdrożeniowe.

Doradcy energetyczni Columbus Energy odbywają setki spotkań dziennie w całej Polsce. Ich zaangażowanie i praca wspierana jest przez Dział Wsparcia Sprzedaży.

Oceń ten artykuł

powiązane artykuły
czytaj bloga
Jaka moc instalacji fotowoltaicznej pokryje moje zapotrzebowanie?
Jaka moc instalacji fotowoltaicznej pokryje moje zapotrzebowanie?
Zanim przystąpimy do montażu instalacji fotowoltaicznej, najważniejszy jest właściwy dobór mocy systemu. W przypadku gospodarstw domowych moc fotowoltaiki powinna być dobrana tak, by wyprodukowana w ciągu roku energia nie przekraczała ro...
Fotowoltaika – od czego zależy cena instalacji paneli fotowoltaicznych
Fotowoltaika – od czego zależy cena instalacji paneli fotowoltaicznych
Na cenę instalacji fotowoltaicznej składa się wiele czynników, między innymi moc systemu, rodzaj inwertera czy specyfika dachu. Bez analizy wszystkich elementów, nie można jednoznacznie stwierdzić ile będzie kosztować elektrownia słone...
Powietrzna pompa ciepła – czy jest dla mnie?
Powietrzna pompa ciepła – czy jest dla mnie?
Wykorzystanie ciepła z powietrza to najłatwiejszy i najtańszy sposób na ogrzewanie domu i wody użytkowej. Z tego powodu powietrzne pompy ciepła cieszą się coraz większym powodzeniem.  Poniżej prezentujemy odpowiedzi na najczęście...
Fotowoltaika – opinie na temat instalacji
Fotowoltaika – opinie na temat instalacji
Opinie na temat fotowoltaiki są na ogół bardzo pozytywne. Doceniają ją głównie posiadacze instalacji, którzy odczuli korzyści związane z inwestycją. Fotowoltaika jako odnawialne źródło energii ma dobre opinie nie tylko wśród oszcz...
Tylko w województwie śląskim pracę może stracić 41 tys. osób!
Tylko w województwie śląskim pracę może stracić 41 tys. osób!
Rola węgla kamiennego w polskiej energetyce będzie sukcesywnie maleć. Przejście do gospodarki niskoemisyjnej w ciągu najbliższych lat będzie stanowić duże wyzwanie zarówno dla kraju jak i regionów z trady...
zapytaj o ofertę
Columbus