Takiego leasingu na fotowoltaikę jeszcze nie było!

8/04/2021

Autor: Sylwia Mańkowska

2 minuty czytania

leasing na fotowoltaikę

Nowa oferta leasingu na fotowoltaikę dla przedsiębiorców od Columbus i Millennium Leasing. Decydując się na instalację już dziś, w nowej opcji leasingowej przez 6 miesięcy płacisz tylko mikrowpłatę, czyli 0,4% miesięcznie od wartości instalacji. Pełną ratę zaczynasz płacić dopiero po półrocznym okresie karencji. W tym czasie słońce generuje oszczędności dla Twojej firmy.

Leasing to doskonała forma finansowania instalacji fotowoltaicznej, która nie wymaga angażowania własnych środków. Zakup instalacji realizowany jest przez leasingodawcę, a przedsiębiorca płaci zadeklarowaną liczbę rat.

Nowa oferta leasingu od Millennium Leasing

Dotychczasowe oferty leasingu dostępne na rynku obligowały do spłacania rat w momencie podpisania umowy. Nowa oferta, która została przygotowana tylko dla klientów Columbus, umożliwia rozpoczęcie spłaty rat po pół roku. W pierwszych sześciu miesiącach leasingobiorca płaci miesięcznie jedynie 0,4% od wartości instalacji, a instalacja w tym czasie generuje oszczędności na rachunkach za energię elektryczną.

Jakiej instalacji dotyczy oferta?

Oferta została przygotowana dla firm i osób prowadzących własną działalność gospodarczą, co oznacza, że mogą z niej skorzystać małe i średnie przedsiębiorstwa. Drugim wymogiem jest moc instalacji, która nie może przekraczać 50 kW.

Szczegóły oferty leasingu na instalację fotowoltaiczną:

 • liczba rat: Leasingodawca przewiduje 5 wariantów czasowych: 42, 54, 66, 78 i 90 rat;
 • wkład własny: elastyczna wysokość 10% lub 20%;
 • I rata: spłacanie leasingu rozpoczyna się po 6 miesiącach, wcześniej opłata wynosi 0,4% wartości instalacji;
 • leasingodawca: oferta jest przygotowana przez Millennium Leasing;
 • ważność oferty: na ten moment nie ma daty zakończenia promocji.

Ile oszczędności zyskuje przedsiębiorca przez 6 miesięcy?

Zakładając zakup instalacji o mocy 40 kWp od Columbusa w najnowszej ofercie leasingu, przedsiębiorca może zaoszczędzić około 14 000 zł w ciągu pierwszych 6 miesięcy. To wszystko, dzięki obowiązującej przez ten czas mikrowpłacie, która wynosi 0,4 % wartości instalacji. Zaoszczędzone pieniądze, można zainwestować w dalszy rozwój swojego biznesu!

udostępnij artykuł dalej .

Poznaj szczegóły oferty:
fotowoltaika, pompy ciepła

zostaw kontakt do siebie


  czytaj więcej

  czytaj więcej

  czytaj więcej

  czytaj więcej
  !