Warszawiaku, nie przegap dodatkowego naboru wniosków o ekodotację!

1/06/2018

Autor: Mateusz Konkiel

2 minuty czytania

wymiana pieca Warszawa

Mamy dobrą wiadomość dla tych, którzy jeszcze nie złożyli wniosku o dofinansowanie na likwidację nieekologicznych źródeł ogrzewania. 1 czerwca rusza dodatkowy nabór wniosków. Ostateczna data ich składania upływa 31 lipca.

Kto skorzysta z dofinansowań?

W bieżącym roku mieszkańcy Warszawy złożyli wnioski o ekodotację na łączną sumę 18 mln zł. Ta rekordowa kwota zostanie przeznaczona na dofinansowanie 1911 proekologicznych inwestycji, które zostaną zrealizowane do końca roku. Miasto przygotowuje się do wydania kolejnych pieniędzy na działania sprzyjające poprawie środowiska i walce ze smogiem. Chodzi również o zmniejszenie emisji CO2. Warszawiacy będą mogli pozyskać pieniądze m. innymi na modernizację kotłowni i likwidację starego pieca na paliwo stałe.

Gdzie i kiedy złożyć wniosek?

Wniosek i pozostałe, niezbędne dokumenty można składać w Biurze Ochrony Środowiska. O tym, jakie dokumenty są wymagane, przeczytasz tutaj. Jeżeli chcesz pozyskać dofinansowanie na prace budowlane, które zamierzasz przeprowadzić w 2018 roku, złóż wniosek. Formularze można pobrać ze stron internetowych:

http://zielona.um.warszawa.pl/dotacje
https://bip.warszawa.pl/Menu_podmiotowe/biura_urzedu/OS/dofinansowanie_przedsiewziec/inne/Modernizacja+kot%C5%82owni.htm

lub nabyć je w Biurze Ochrony Środowiska *Plac Bankowy 2, piętro XIX, pokoje 1913, 1914, 192). Wniosek możesz złożyć od 1 czerwca do 31 lipca w Biurze Ochrony Środowiska (Plac Bankowy 2, piętro XIX, pokoje 1913, 1914, 1922 i 1903). Biuro czynne jest od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 – 16.00. Szczegółowe informacje można uzyskać również pod nr telefonu: 22 443 25 73*.
Sprawdź praktyczne porady dotyczące pozyskania dofinansowania.

*lub z końcówką: 74, 75, 76, 77.

udostępnij artykuł dalej .

Poznaj szczegóły oferty:
fotowoltaika, pompy ciepła

zostaw kontakt do siebie


    czytaj więcej

    czytaj więcej

    czytaj więcej

    czytaj więcej
    !