Webinar - Jak odebrać 100% energii z fotowoltaiki, bez ukrytych kosztów?

23/04/2021

Autor: Sylwia Lewkowicz

2 minuty czytania

webinar bilansowanie 1:1

Wciąż zastanawiasz się czym jest to całe bilansowanie 1:1? Czy to dobre rozwiązanie dla Ciebie? A może masz obawy czy to się opłaca? Wszystkich zainteresowanych dostępem do przyszłości, zapraszamy na bezpłatne spotkanie online, w którym opowiemy między innymi jak odbierać 100% wyprodukowanej energii bez dodatkowych kosztów.

Już 11 maja!

Czy fotowoltaika może być jeszcze bardziej opłacalna? Z Columbus tak! W ramach bilansowania 1:1 “zmagazynujemy” nadmiar Twojej energii ze słońca i umożliwimy Ci jej odbiór w 100%, wtedy, gdy tylko będziesz potrzebować. Bezterminowo, bez ukrytych opłat, bez haczyków. Zastanawiasz się, jak to możliwe? Już 11 maja 2021 (wtorek) o godzinie 18:00 odbędzie się bezpłatny webinar – „Jak odebrać 100% energii z fotowoltaiki, bez ukrytych kosztów?”. Podczas spotkania opowiemy o usłudze “Prąd jak powietrze” i możliwościach jakie daje przystąpienie do sieci Columbus.

Podczas webinaru odpowiemy na najczęściej zadawane przez Was pytania:

✅ Kto może skorzystać z bilansowania 1:1?

✅ Jak działa usługa “Prąd jak powietrze”?

✅ Ile kosztuje przejście na bilansowanie 1:1?

✅ Dlaczego warto i czy wogóle mi się to opłaci?

✅ Jak działa tokenizacja i przekazywanie energii?

Przewidujemy również sesję Q&A, podczas której Prezes Columbus – Dawid Zieliński odpowie na pytania uczestników webinaru, zadawane na żywo.

Obejrzyj nagranie z webinaru

Zainteresował Cię ten temat? Mamy świetną wiadomość. Możesz otrzymać bezpłatny dostęp do tego i innych naszych materiałów.

udostępnij artykuł dalej .

Poznaj szczegóły oferty

Czym jesteś zainteresowany?

Zaznacz przynajmniej jedną opcję

Podaj swoje dane:

Czytaj więcej

Czytaj więcej