Webinar - Jak otrzymać dofinansowanie do fotowoltaiki i pompy ciepła w 2021 roku?

25/02/2021

Autor: Sylwia Lewkowicz

2 minuty czytania

webinar dotacje

Nawet 19 tysięcy złotych dofinansowania! Tyle możesz zyskać decydując się na fotowoltaikę i pompę ciepła. Jak to możliwe? Weź udział w naszym webinarze na temat dotacji na instalacje odnawialnych źródeł energii jakie możesz otrzymać w 2021 roku i dowiedz się jak obniżyć koszt ekologicznych rozwiązań dla Twojego domu.

Webinar nt. dotacji

Webinar, zaplanowany na 02 marca br. o godzinie 18:00 – “Jak otrzymać dofinansowanie do fotowoltaiki i pomp ciepła w 2021 roku?” poprowadzi ekspert Columbus w dziedzinie dotacji – Krzysztof Golonka. Podczas sesji uczestnicy dowiedzą jak uzyskać dofinansowanie do OZE w 2021 roku. Na spotkaniu poruszymy temat programu “Mój Prąd” oraz ulg jakie przysługują na fotowoltaikę i pompę ciepła. Widzowie będą również mieć okazję by zadać pytanie naszemu specjaliście na żywo. Co więcej, każdy z uczestników ma szansę otrzymać wyjątkowy BONUS.

Krzysztof Golonka

Specjalista od spraw dotacji w zakresie odnawialnych źródeł energii. Posiada szeroką wiedzę z zakresu pozyskiwania i rozliczania dofinansowań i ulg. Pracuje nad wdrażaniem rozwiązań ułatwiających Klientom Columbus pozyskiwanie funduszy.

Jak wziąć udział w webinarze?

Aby wziąć udział w webinarze, należy się zapisać poprzez specjalnie przygotowany formularz. Nasze webinary są bezpłatne i dostępne dla każdego. By uczestniczyć w spotkaniu wystarczy, urządzenie z dostępem do internetu i głośnikiem.

Jesteś zainteresowany darmowym prądem ze słońca? A może myślisz o wymianie starego źródła ogrzewania? Dołącz do spotkania i dowiedz się dlaczego fotowoltaika i pompa ciepła to udany duet i na jaką kwotę dofinansowania możesz liczyć. Zapisz się już teraz, ilość miejsc ograniczona!

udostępnij artykuł dalej .

Poznaj szczegóły oferty:
fotowoltaika, pompy ciepła

zostaw kontakt do siebie


    czytaj więcej

    czytaj więcej

    czytaj więcej

    czytaj więcej
    !