Kariera Blog Relacje inwestorskie
PL

Blog

Jesteś na:

Twoja instalacja – Nasza odpowiedzialność – opinie Klientów o Columbus Energy

22 listopada 2018

W Polsce zaufało nam już ponad 5 000 Klientów. Do końca 2018 roku zainstalowaliśmy 60 000 paneli fotowoltaicznych na dachach polskich domów i firm. Łączna moc tych wszystkich instalacji to ponad 15 MWp. Co piąty właściciel domu jednorodzinnego w Polsce jest zainteresowany instalacją odnawialnych źródeł energii, w tym fotowoltaiką. Na tak duże zainteresowanie ofertą firmy przekładają się przede wszystkim opinie Klientów o Columbus Energy i polecenia zadowolonych użytkowników fotowoltaiki.

11 zł za prąd dzięki instalacji fotowoltaicznej – opinie Klientów Columbus Energy naszą najlepszą wizytówką

Pan Stanisław, nasz klient z Bielska-Białej, dzięki zamontowanej instalacji obniżył swoje rachunki z ponad 210 zł miesięcznie do ok. 11 zł. Instalacja o wielkości 2,9 kWp wystarcza, by wyprodukować wystarczającą ilość prądu, by pokryć całe zapotrzebowanie energetyczne domu. Dlaczego Pan Stanisław wybrał fotowoltaikę?

– Po pierwsze, chodziło mi o obniżenie rachunków za energię elektryczną, które moim zdaniem były dość wysokie. – odpowiada.

Pan Stanisław jak sam mówi znalazł naszą ofertę w Facebooku, ale zanim zdecydował się na podpisanie umowy, sprawdził opinie innych Klientów o Columbus Energy w Internecie, zaufał nam i wie, że dobrze wybrał.

Dla Columbus Energy nie ma instalacji niemożliwych

Columbus Energy ma duże doświadczenie i nie boi się wymagających montaży – czego przykładem może być instalacja fotowoltaiczna na dachu zabytkowej kamienicy w Lęborku. By doszło do montażu, należało uzyskać zgodę od konserwatora zabytków. Przy montażu trzeba zwrócić szczególną uwagę na wrażliwą konstrukcję dachu i uwzględnić takie rozwiązania, by zachować naukowe, historyczne i artystyczne walory budynku. Na dachu kamienicy, której właścicielką jest Pani Grażyna, zostały zainstalowane panele fotowoltaiczne o mocy 3,77 kWp.

– Jestem bardzo zadowolona z firmy Columbus, która od początku prowadziła mnie w jaki sposób mam korzystać z energii, w jaki sposób to będzie zamontowane. Odpowiadają na moje telefony, służą pomocą. I myślę, że ta firma… można na niej polegać! – tak o współpracy z Columbus Energy wypowiada się Pani Grażyna.

Postaw na szybki, sprawny montaż od Columbus Energy i oszczędzaj na rachunkach od pierwszego dnia

Pan Władysław z Głogoczowa z kolei w swojej opinii zwraca uwagę na szybkość realizacji montażu. – Całą instalację zainstalowali w ciągu jednego dnia i jestem bardzo zadowolony z tego. Także obecnie rachunków nie płacimy w ogóle – od stycznia, do końca roku mam rachunki praktycznie zerowe. Nie płacę w ogóle. Oczywiście na rachunku pozostaną opłaty stałe, przy dobrze dopasowanej mocy instalacji do zapotrzebowania na energię elektryczną rachunki (zależnie od zakładu energetycznego) zmniejszą się do 10-30 zł miesięcznie. Za samą energię elektryczną nie będziemy już płacić – a dzięki Abonamentowi na Słońce, instalacja spłaci się sama a oszczędności pojawią się już w pierwszym miesiącu użytkowania instalacji.

Testuj przez rok – przekonaj się na własnym rachunku

Jesteśmy dumni z faktu, że zaufał nam tak dużo osób i cieszymy się z wszystkich pozytywnych opinii o Columbus Energy.  Zadowolenie Klientów i korzyści, jakie płyną z posiadania przez nich paneli fotowoltaicznych są dla nas najważniejsze. Osobom niezdecydowanym dedykujemy ofertę Testuj przez rok. Dzięki niej każdy może przekonać się jak działa fotowoltaika. Po zakupie możesz użytkować instalację przez okrągły rok, w tym czasie zdecydujesz czy to jest rozwiązanie właśnie dla Ciebie. Po roku użytkowania masz 14 dni aby podjąć decyzję – jeśli zrezygnujesz – my gwarantujemy Ci zwrot pieniędzy lub przejęcie opłaty abonamentowej w kolejnych latach.

Ocena: 5.0/5.
Proszę czekać... Energia ze słońca przelicza głosy.

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do naszego darmowego newslettera i bądź na bieżąco z nowościami.