Kariera Blog Relacje inwestorskie
PL

Blog

Jesteś na:

Obligacje serii D wykupione w terminie! Columbus Energy to gwarancja wiarygodności usług


Columbus Energy może pochwalić się kolejnym sukcesem – 4 października terminowo wykupiliśmy dwuletnie obligacje serii D. Stawiamy na dalszy rozwój i pracę nad kompleksowym dostosowaniem oferty do zapotrzebowania naszych klientów. 

To ważny dzień dla naszej firmy – sfinalizowaliśmy wykup dwuletnich obligacji serii D. Ich wartość nominalna wyniosła 4 535 000 zł. Dzięki obligacjom wyemitowanym w 2017 r. firma pozyskała 11 mln zł. W ramach tej kwoty od początku konsekwentnie realizowaliśmy strategię rozwoju w zakresie instalacji fotowoltaicznych. Drugim filarem poszerzonych działań na rzecz transformacji energetycznej kraju i zahamowania kryzysu klimatycznego był nasz sztandarowy produkt „Abonamenty na słońce”, który zrewolucjonizował polski rynek PV. Teraz dokładamy wszelkich starań, by kompleksowo dostosować usługę do potrzeb naszych klientów – rodzin, rolników i firm. Stawiamy na topową technologię – panele monokrystaliczne Half Cut Perc o mocy 315 Wp, najtańsze finansowanie ze stałą ratą do 10 lat, szybki montaż i zgłoszenie do zakładu energetycznego, 15-letnią Gwarancję Totalną na wszystkie komponenty instalacji oraz Columbus Care – opiekę nad rachunkami za prąd. 

Zakończony proces kupna obligacji to ważny komunikat dla naszych klientów i inwestorów – jesteśmy wiarygodni i zajmujemy ważne miejsce na rynku energetycznym. Duży wzrost sprzedaży w ciągu ostatnich dwóch lat potwierdza naszą pozycję, a wypłata ostatniego kuponu odsetkowego obligacji sprawia, że wszystkie działania w zakresie instalacji fotowoltaicznych są realizowane na czas i z właściwą płynnością. 

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do naszego darmowego newslettera i bądź na bieżąco z nowościami.