Kariera Blog Relacje inwestorskie
PL

Fotowoltaika Łódź – z dofinansowaniem 5000 zł‎


Fotowoltaika w Łodzi zyskuje na popularności, wszystko za sprawą rządowego programu „Mój Prąd”, który zakłada 5000 zł dofinansowania do instalacji. Mieszkańcy coraz chętniej sięgają po to ekologiczne rozwiązanie dla domu, które zapewnia nawet do 90% oszczędności na rachunkach.

Fotowoltaika w Łodzi to same zalety!

Jako odnawialne źródło energii, instalacja fotowoltaiczna stanowi doskonałą inwestycję na lata, jest ekonomiczna i ekologiczna, a dodatkowo jej żywotność szacowana jest na ponad 30 lat!  Inne zalety to między innymi:

Fotowoltaika Łódź – dofinansowania

Montując instalację fotowoltaiczną w Łodzi możesz zyskać nawet 5000 zł dotacji. W ramach usługi Columbus Care pomożemy Ci we wszystkich formalnościach związanych z pozyskaniem dofinansowania z programu “Mój Prąd”. Dodatkowo, możesz skorzystania z ulgi termomodernizacyjnej i odliczyć instalację od podstawy podatku. Dzięki wsparciu fotowoltaika zwraca się już w 6 lat!

Columbus Energy – fotowoltaika w Łodzi

Columbus Energy ma swoich przedstawicieli w całym kraju, również w Łodzi. W ramach oferty, każdy klient otrzymuje kompleksową opiekę – od  wykonania projektu i załatwienia wszelkich formalności, aż po długoletnią pomoc posprzedażową. Nasz serwis działa “door to door”, dzięki temu każdy problem możesz zareklamować bez wychodzenia z domu.

wydajna technologia Columbus Energy

Fotowoltaika Łódź – mieszkańcy postawili na darmowy prąd ze słońca

Mieszkańcy Łodzi, coraz chętniej sięgają po ekologiczne rozwiązanie jakim jest fotowoltaika. Pan Zenon postawił na panele monokrystaliczne w wersji full black. Jego instalacja o mocy 9.77 kWp produkuje czystą i darmową energię, która w pełni pokrywa jego zapotrzebowanie na prąd.

instalacje fotowoltaiczne Łódź

Kolejną instalacją fotowoltaiczną w Łodzi wykonaną przez Columbus Energy jest ta u Pana Krzysztofa. Moc 9,77 kWp pozwala mu na całkowite uniezależnienie się od podwyżek cen prądu.

panele fotowoltaiczne Łódź

Nie masz jeszcze fotowoltaiki? Zamów spotkanie z doradcą energetycznym

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do naszego darmowego newslettera i bądź na bieżąco z nowościami.