Kariera Blog Relacje inwestorskie
PL

Fotowoltaika Wrocław – kompleksowa obsługa z Columbus Care


Mieszkańcy Wrocławia coraz bardziej zwracają uwagę na ochronę środowiska i dostrzegają, że poziom smogu wprost przekłada się na jakość życia. Jednym ze sposobów na walkę z zanieczyszczeniem są inwestycje w odnawialne źródła energii. Wrocławianie coraz częściej decydują się na fotowoltaikę i czystą, darmową energię ze słońca.

Fotowoltaika we Wrocławiu – korzyść dla środowiska i mieszkańców

Panele fotowoltaiczne to przede wszystkim korzyść dla środowiska. Instalacja fotowoltaiczna działa wyłącznie w oparciu o odnawialne źródło energii, czyli promieniowanie słoneczne. Ogniwa fotowoltaiczne zamieniają energię słoneczną w energię elektryczną. Dla mieszkańców Wrocławia bardzo istotne jest to, że fotowoltaika stanowi doskonałą inwestycję na lata. Oszczędności na rachunkach za prąd dla prosumentów wynoszą nawet do 90%. Instalacja jest ekonomiczna i ekologiczna, a dodatkowo jej żywotność szacowana jest na ponad 30 lat! 

Fotowoltaika Wrocław – dofinansowania

Fotowoltaika zwraca się już w 6 lat! Montując instalację fotowoltaiczną we Wrocławiu możesz zyskać nawet 5000 zł dotacji. W ramach usługi Columbus Care pomożemy Ci we wszystkich formalnościach związanych z pozyskaniem dofinansowania z programu “Mój Prąd”. Dodatkowo, dzięki uldze termomodernizacyjnej możesz odliczyć instalację od podstawy podatku.

Columbus Energy – fotowoltaika we Wrocławiu

Columbus Energy ma swoich przedstawicieli również we Wrocławiu. Mieszkańcy śląskiego miasta i okolic, chętnie sięgają po pomoc doradców energetycznych, którzy pomagają w doborze instalacji do indywidualnych potrzeb. W ramach oferty, każdy klient otrzymuje kompleksową opiekę obejmującą między innymi –  pomoc w kontaktach z zakładem energetycznym, pomoc w uzyskaniu dofinansowania z programu “Mój Prąd” monitoring pracy instalacji, monitorowanie rachunków za energię elektryczną, bezpłatne wsparcie specjalistów.

wydajna technologia Columbus Energy

Fotowoltaika Wrocław – mieszkańcy stawiają na OZE

Mieszkańcy Wrocławia inwestują w fotowoltaikę! Pan Paweł postawił na monokrystaliczne panele full black od Columbus Energy. Jego instalacja o mocy 4,5 kWp produkuje darmowy prąd ze słońca, obniżając rachunki właściciela tylko do opłat stałych.

instalacje fotowoltaiczne Wrocław

Pani Alina również postawiła na ekologiczną instalację fotowoltaiczną o mocy 4,06 kWp. Taka moc w pełni pokrywa zapotrzebowanie jej gospodarstwa domowego na prąd.

panele fotowoltaiczne Wrocław

Kolejną instalacją we Wrocławiu od Columbus Energy jest instalacja Pani Małgorzaty, dla której ważne są długofalowe oszczędności.

fotowoltaika we Wrocławiu

Zainteresowany instalacją fotowoltaiczną we Wrocławiu lub okolicach? Umów się już dziś z doradcą Columbus Energy!

Nie masz jeszcze fotowoltaiki? Zamów spotkanie z doradcą energetycznym

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do naszego darmowego newslettera i bądź na bieżąco z nowościami.