Kariera Blog Relacje inwestorskie
PL

Fotowoltaika Katowice – czysty prąd ze słońca


W 2019 roku Katowice drugi raz z rzędu wygrały prestiżowy ranking Forbes na najbardziej ekologiczne miasto w Polsce. Miasto zostało docenione nie tylko za skalę działań, ale również ze względu na  zainwestowane środki. Oprócz działań samorządowych, o kwestie ekologiczne dbają także mieszkańcy, inwestując w odnawialne źródła energii jak fotowoltaika.

Fotowoltaika w Katowicach – ekonomia i ekologia w jednym

Panele fotowoltaiczne to przede wszystkim oszczędności na rachunkach za prąd przez ponad 30 lat. Ogniwa fotowoltaiczne zamieniają odnawialną energię słoneczną w energię elektryczną. Darmowy prąd ze słońca to oszczędności na rachunkach wynoszące nawet do 90%. Instalacja jest ekologiczna – nie emituje do atmosfery żadnych zanieczyszczeń, co więcej panele wykonane w technologii MWT nie zawierają ołowiu. 

Fotowoltaika Katowice – dofinansowania

Dofinansowania do fotowoltaiki zachęciły do inwestycji również mieszkańców Katowic. Dzięki wsparciu z programu “Mój Prąd” i możliwości odliczenia instalacji od podstawy podatku,  fotowoltaika zwraca się już w 6 lat! W ramach usługi Columbus Care pomożemy Ci we wszystkich formalnościach związanych z pozyskaniem dofinansowania z rządowego programu w kwocie do 5000 zł. 

Columbus Energy – fotowoltaika w Katowicach

Mieszkańcy Katowic i okolic, chętnie sięgają po pomoc doradców energetycznych z Columbus Energy. Specjalista po przeprowadzeniu szczegółowego audytu, precyzyjnie dobierze moc instalacji do indywidualnych potrzeb gospodarstwa domowego. Co więcej, w ramach oferty, każdy klient otrzymuje kompleksową opiekę obejmującą między innymi –  pomoc w uzyskaniu dofinansowania z programu “Mój Prąd”, monitoring pracy instalacji i rachunków za energię elektryczną, a także bezpłatne wsparcie specjalistów. 

wydajna technologia Columbus Energy

Fotowoltaika Katowice – mieszkańcy stawiają na OZE

Mieszkańcy Katowic coraz chętniej inwestują w fotowoltaikę. Pani Maria postawiła na monokrystaliczne panele w eleganckiej wersji full black od Columbus Energy. Jej instalacja o mocy 7,25 kWp produkuje darmowy prąd ze słońca, obniżając rachunki tylko do niewielkich opłat stałych. Tym sposobem nasza Klientka oszczędza na opłatach za prąd nawet do 90% rocznie!

instalacja fotowoltaiczna w Katowicach

Pan Bartosz również postawił na ekologiczną instalację fotowoltaiczną o mocy 7,44 kWp. Taka moc w pełni pokrywa zapotrzebowanie jej gospodarstwa domowego na prąd. 

Zainteresowany instalacją fotowoltaiczną w Katowicach lub okolicach? Umów się już dziś z doradcą Columbus Energy!

Nie masz jeszcze fotowoltaiki? Zamów spotkanie z doradcą energetycznym

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do naszego darmowego newslettera i bądź na bieżąco z nowościami.