5-lecie Columbus Energy: nie zwalniamy tempa!

Autor: Mateusz Konkiel

3 minuty czytania

standard fotowoltaiki w 2019

W DNA naszej organizacji wpisane są trzy wartości: tempo, talent i troska. 5-lecie firmy postanowiliśmy więc uczcić wielkim piknikiem rodzinnym dla wszystkich pracowników i współpracowników Columbus Energy. W jego trakcie, jako Lider polskiego rynku mikroinstalacji fotowoltaicznych, który kreuje krajowe trendy i standard usług, zaprezentowaliśmy nową ofertę dla naszych przyszłych klientów.

Oferta Standard, czyli jak nie dać się zrobić w konia, inwestując w fotowoltaikę?

Nowa oferta Columbus Energy to wyznacznik standardu kompleksowej obsługi klienta w branży fotowoltaicznej. Polacy inwestujący w instalację fotowoltaiczną powinni mieć pewność, że otrzymują produkt wydajny technologicznie z pakietem kompleksowych usług – tak, aby przez wiele lat czerpać korzyści z dobrej energii ze słońca.

Fundamentem ofert Standard od Columbus Energy jest właśnie kompleksowa obsługa klienta, która obejmuje:

    • 15-letnią Gwarancję Totalną na całą instalację fotowoltaiczną wraz z montażem – firma rozszerza gwarancję producentów na poszczególne komponenty – falownik, okablowanie, ogniwa fotowoltaiczne, potwierdzając tym samym, że jest pewna jakości oferowanych produktów,
    • montaż i zgłoszenie instalacji fotowoltaicznej do zakładu energetycznego w 5 dni od dnia podpisania umowy lub / i uzyskania korzystnego finansowania – tak, aby klienci Columbus Energy szybko zaczęli oszczędzać z energią ze słońca, najtańsze finansowanie na polskim rynku mikroinstalacji fotowoltaicznych
    • kredyt do 10 lat z najniższym RRSO – 4,5%,
    • Columbus Care – opiekę nad rachunkami oraz prawidłową pracą instalacji fotowoltaicznej – wspieramy klientów w najbardziej korzystnym doborze taryfy oraz prognoz rachunków za prąd,
    • wydajną technologię – monokrystaliczne panele fotowoltaiczne Full Black.

Standard Columbus Energy to troska o efektywną produkcję ekologicznej energii z fotowoltaiki dla każdego w całej Polsce. To zapewnią panele monokrystaliczne z technologią HALF CUT  charakteryzujące się większą wydajnością, mniejszy współczynnik temperaturowy, lepszą pracę przy częściowym zacienieniu czy zabrudzeniu ogniwa oraz większą wytrzymałość mechaniczną.

Smart dla bardziej wymagających

Wychodząc naprzeciwko wszystkim potrzebom naszych potencjalnych klientów, wprowadzamy również ofertę Smart. Decydując się na nią, przyszły właściciel domowej elektrowni słonecznej oprócz kompleksowej obsługi i technologii jaką oferujemy w Columbus Energy Standard, otrzyma również mikroinwertery w celu lepszej optymalizacji działania jego instalacji fotowoltaicznej.

Mikroinwertery zostały wprowadzone do oferty Smart z myślą o klientach, którzy mają bardziej wymagające dachy, np. o wielu spadach i z jaskółkami, tak, aby oni również zyskali efektywną generację energii elektrycznej ze słońca.

udostępnij artykuł dalej .

podobne artykuły