ColumBUS w Twoim mieście!

23/03/2021

Autor: Sylwia Lewkowicz

2 minuty czytania

ColumBUS w Twoim mieście

Wyruszamy w trasę po Polsce. Planujemy odwiedzić większość miejscowości w naszym kraju, by dawać jeszcze lepszy dostęp do naszych ekologicznych i energooszczędnych rozwiązań. Być może pojawimy się u Ciebie, lub w sąsiednim miasteczku. Chcesz zaoszczędzić na rachunkach za prąd? A może interesuje Cię ciepło z powietrza? Odwiedź naszego ColumBUSa, gdzie zaproponujemy Ci najlepsze rozwiązanie dla Twojego domu czy gospodarstwa.

Jak działa ColumBUS?

Staramy się tak wybierać lokalizację, by być jak najbliżej Was. Podczas naszej trasy, odwiedzamy co najmniej 10 mniejszych lub większych miast z danego regionu Polski. Naszego busa możesz spotkać w kluczowych punktach swojej miejscowości.


Podczas wizyty ColumBUSa w Twoim mieście masz możliwość spotkania się z naszymi specjalistami i porozmawiania o interesujących Cię energooszczędnych rozwiązaniach dla domu – fotowoltaice, pompie ciepła czy magazynie energii. Doradca na miejscu przedstawi Ci szczegóły oferty, opowie o dostępnych systemach, doradzi co będzie najlepsze dla Twojego domu, a także wyliczy, ile możesz zaoszczędzić, dzięki interesującym Cię urządzeniom.


Spotkania ze specjalistami w ColumBUSie są w pełni darmowe! Nie trzeba się zapisywać ani rejestrować. Wystarczy, że do nas podejdziesz, a my zaprosimy Cię do rozmowy i odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i rozjaśnimy wątpliwości.

Nie chcesz czekać aż pojawimy się w Twoim mieście?

Jak najbardziej to rozumiemy! Im szybciej zaczniesz oszczędzać, tym lepiej dla Twojego domowego budżetu. Wystarczy, że wypełnisz formularz zapisu na rozmowę, a my niezwłocznie skontaktujemy się z Tobą i przybliżymy szczegóły oferty. Jeśli będziesz zainteresowany, umówimy Cię na bezpłatną wizytę naszego doradcy, który zaproponuje rozwiązanie skrojone na miarę Twoich potrzeb.


Harmonogram wizyt ColumBUSa

Aktualizacja

W związku z pandemią Covid-19, w trosce o Wasze zdrowie odwołujemy naszą trasę. Wrócimy tak szybko jak będzie to możliwe.


Nie przegap wizyty ColumBUSa w swoim mieście. Sprawdź kiedy będziemy u Ciebie i zapisz datę w kalendarzu. Harmonogram wizyt jest na bieżąco aktualizowany.

MiastoData
Sowlany22.03
Ogrodniczki22.03
Zabłudów23.03
Sobolewo23.03
Michałowo24.03
Dobrzyniewo Duże
Supraśl
Brańsk
Boćki
Gródek
Knyszyn
Wizna
Łapy
Suraż
Sokoły
Wysokie Mazowieckie
Zambrów

udostępnij artykuł dalej .

Poznaj szczegóły oferty:
fotowoltaika, pompy ciepła

zostaw kontakt do siebie


    czytaj więcej

    czytaj więcej

    czytaj więcej

    czytaj więcej
    !