Fotowoltaika Gdańsk - darmowy prąd dla mieszkańców

Autor: Mateusz Konkiel

2 minuty czytania

fotowoltaika Gdańsk

Fotowoltaika to korzyść nie tylko dla rachunków ale i
środowiska naturalnego. Inwestycja w panele słoneczne pozwala zyskać niezależność od stale rosnących cen prądu i bezpieczeństwo na lata. Te zalety docenili mieszkańcy Gdańska, miasta, którego dachy zapełniają się fotowoltaiką.

Fotowoltaika Gdańsk – dofinansowania

Fotowoltaika w Gdańsku to opłacalna inwestycja z pewnym zyskiem. Dzięki funduszom z programu “Mój Prąd” możesz zyskać nawet 5000 zł dotacji. W ramach usługi Columbus Care pomożemy we wszystkich formalnościach związanych z pozyskaniem tego dofinansowania. Dodatkowo, masz możliwość skorzystania z ulgi termomodernizacyjnej i odliczenia instalacji od podstawy podatku.

Columbus Energy – fotowoltaika w Gdańsku

Mamy swoich przedstawicieli na terenie całego kraju, także w Gdańsku. Podczas spotkania nasz doradca wyjaśni jak działa instalacja fotowoltaiczna, przedstawi możliwości finansowania inwestycji oraz dokona analizy warunków technicznych miejsca, w którym chcesz zainstalować panele fotowoltaiczne. Na podstawie zebranych informacji zostanie przygotowana indywidualna oferta dostosowana do Twoich potrzeb. Instalację dostarczymy i zrealizujemy kompleksowo – od wykonania projektu i załatwienia wszelkich formalności po opiekę posprzedażową.

  • wydajna technologia – monokrystaliczne panele fotowoltaiczne Sunport MWT Back-Contact PERC 360 Wp Full Black, z gwarancją na sprawność na poziomie 82% po 30 latach,
  • 15-letnia Gwarancja Totalna na wszystkie komponenty instalacji wraz z montażem, z serwisem ‘door to door”
  • szybki montaż w 10 dni od sfinalizowania umowy,
  • korzystne finansowanie,
  • Columbus Care – opieka nad rachunkami oraz prawidłową pracą Twojej instalacji fotowoltaicznej, odznaczona godłem “Teraz Polska”.

Fotowoltaika Gdańsk – mieszkańcy stawiają na słońce!

Pan Tomasz z Gdańska postawił na instalację od Columbus Energy o mocy 4,27 kWp. Jego elektrownia słoneczna produkuje darmowy prąd, który w pełni zaspokaja zapotrzebowanie domu na energię
elektryczną.

panele fotowoltaiczne Gdańsk

Kolejnym inwestorem z Gdańska jest Pan Zbigniew. Jego instalacja fotowoltaiczna o mocy 2,52 kWp pomaga mu zaoszczędzić na rachunkach za prąd i uniezależnić się od podwyżek.

instalacja fotowoltaiczna w Gdańsku

Zacznij oszczędzać już dziś. Z fotowoltaiką Twoje rachunki za energię elektryczną będą nawet o 90% niższe. Nie zwlekaj i skorzystaj z dofinansowania z programu “Mój Prąd”.

udostępnij artykuł dalej .

podobne artykuły