Twoja instalacja - Nasza odpowiedzialność - opinie Klientów o Columbus

22/11/2018

Autor: Mateusz Konkiel

3 minuty czytania

opinie klientów Columbus

W Polsce zaufało nam już ponad 33 000 Klientów. Każdego dnia montujemy ponad 100 instalacji fotowoltaicznych. Na tak duże zainteresowanie ofertą firmy przekładają się przede wszystkim opinie Klientów o Columbus i polecenia zadowolonych użytkowników fotowoltaiki. 

11 zł za prąd dzięki instalacji fotowoltaicznej – opinie Klientów Columbus naszą najlepszą wizytówką

Swoją opinią o fotowoltaice podzielił się z nami Pan Stanisław, nasz klient z Bielska-Białej, który dzięki zamontowanej instalacji obniżył swoje rachunki z ponad 210 zł miesięcznie do ok. 11 zł. Instalacja o wielkości 2,9 kWp wystarcza, by wyprodukować wystarczającą ilość prądu, by pokryć całe zapotrzebowanie energetyczne domu. Dlaczego Pan Stanisław wybrał fotowoltaikę?

Po pierwsze, chodziło mi o obniżenie rachunków za energię elektryczną, które moim zdaniem były dość wysokie. – odpowiada.

Pan Stanisław jak sam mówi znalazł naszą ofertę w Facebooku, ale zanim zdecydował się na podpisanie umowy, sprawdził opinie innych Klientów o Columbus Energy w Internecie, zaufał nam i wie, że dobrze wybrał.

Dla Columbus nie ma instalacji niemożliwych

Columbus ma duże doświadczenie i nie boi się wymagających montaży – czego przykładem może być instalacja fotowoltaiczna na dachu zabytkowej kamienicy w Lęborku. By doszło do montażu, należało uzyskać zgodę od konserwatora zabytków. Przy montażu trzeba zwrócić szczególną uwagę na wrażliwą konstrukcję dachu i uwzględnić takie rozwiązania, by zachować naukowe, historyczne i artystyczne walory budynku. Na dachu kamienicy, której właścicielką jest Pani Grażyna, zostały zainstalowane panele fotowoltaiczne o mocy 3,77 kWp.

Jestem bardzo zadowolona z firmy Columbus, która od początku prowadziła mnie w jaki sposób mam korzystać z energii, w jaki sposób to będzie zamontowane. Odpowiadają na moje telefony, służą pomocą. I myślę, że ta firma… można na niej polegać! – tak o współpracy z Columbus Energy wypowiada się Pani Grażyna.

Postaw na szybki, sprawny montaż od Columbus i oszczędzaj na rachunkach od pierwszego dnia

Pan Władysław z Głogoczowa z kolei w swojej opinii zwraca uwagę na szybkość realizacji montażu. – Całą instalację zainstalowali w ciągu jednego dnia i jestem bardzo zadowolony z tego. Także obecnie rachunków nie płacimy w ogóle – od stycznia, do końca roku mam rachunki praktycznie zerowe. Nie płacę w ogóle. Oczywiście na rachunku pozostaną opłaty stałe, przy dobrze dopasowanej mocy instalacji do zapotrzebowania na energię elektryczną rachunki (zależnie od zakładu energetycznego) zmniejszą się do 10-30 zł miesięcznie. Za samą energię elektryczną nie będziemy już płacić – a instalacja spłaci się sama z oszczędności, które pojawią się już od pierwszego miesiąca użytkowania instalacji.

Jesteśmy dumni z faktu, że zaufał nam tak dużo osób i cieszymy się z wszystkich pozytywnych opinii o Columbus. Zadowolenie Klientów i korzyści, jakie płyną z posiadania przez nich paneli fotowoltaicznych są dla nas najważniejsze.

udostępnij artykuł dalej .

Poznaj szczegóły oferty:
fotowoltaika, pompy ciepła

zostaw kontakt do siebie


    czytaj więcej

    czytaj więcej

    czytaj więcej

    czytaj więcej
    !