Ubezpieczenie Lloyds dla paneli Sunport

21/02/2020

Autor: Sylwia Lewkowicz

2 minuty czytania

ubezpieczenie lloyds

Lloyd’s jest najstarszą i najbardziej znaną instytucją ubezpieczeniową na świecie. Ponad 300-letnia tradycja, wysoce wyspecjalizowane ubezpieczenia, a także stabilność finansowa sprawiło, że londyńskiej instytucji zaufało 200 krajów na świecie. Polisa ubezpieczeniowa Lloyds obejmuje najnowszy produkt dostępny w ofercie Columbus Energy –  moduły fotowoltaiczne Sunport. Na czym polega wsparcie?

O Lloyds

Lloyds jest największym na świecie rynkiem ubezpieczeń specjalistycznych. Pozwala to na oferowanie unikalnych rozwiązań ubezpieczeniowych nawet dla najbardziej wymagających klientów. Poza działalnością bezpośrednią Lloyds jest również jednym z największych reasekuratorów przyjmując ryzyko ubezpieczeniowe od innych ubezpieczycieli. Lloyds to synonim bezpieczeństwa i stabilności finansowej o czym świadczą oceny największych agencji ratingowych:

 • A.M. Best  – ocena „A” (doskonała)
 • Standard&Poor’s – ocena „A+” (dobra)
 • Fitch Ratings – ocena AA- (bardzo dobra)

Panele Sunport z gwarancją zabezpieczoną przez Lloyds

Sunport posiada polisę ubezpieczeniową Lloyds zapewniającą wsparcie gwarancji na produkt, a także na moc. Warunki polisy ubezpieczeniowej producenta obejmują 30-letnią ochronę modułów w technologii MWT. Ubezpieczenie wspiera gwarancję Sunport’u, w tym na wady ukryte oraz moc wyjściową. 

Gwarancja na panele Sunport będzie działać niezależnie od istnienia producenta

W przypadku niewypłacalności firmy Sunport, klienci, którzy są zarejestrowani na podstawie tej polisy, zachowują ubezpieczenie oraz wszelkie warunki gwarancji. Ochrona ubezpieczeniowa zaczyna obowiązywać od razu, bez okresu oczekiwania dla Beneficjenta i nie podlega anulacji. 

Ubezpieczenie Lloyds dla produktów Sunport to bezpieczeństwo Twojej instalacji fotowoltaicznej na lata. Solidna struktura kapitałowa, a także pozytywna ocena agencji ratingowych daje pełną gwarancję wypłacenia należnego odszkodowania. 

Karta deklaracji ubezpieczeniowej Lloyds

udostępnij artykuł dalej .

Poznaj szczegóły oferty:
fotowoltaika, pompy ciepła

zostaw kontakt do siebie


  czytaj więcej

  czytaj więcej

  czytaj więcej

  czytaj więcej
  !