Webinar - bezpieczeństwo pożarowe fotowoltaiki

5/02/2021

Autor: Sylwia Lewkowicz

2 minuty czytania

webinar bezpieczeństwo pożarowe fotowoltaika

Instalacje fotowoltaiczne są systemami, które uznawane są za bezpieczne i niezawodne. Prawidłowo wykonane, praktycznie nie stanowią zagrożenia. Należy jednak pamiętać, że przewody są zasilane wysokim napięciem prądu stałego, dlatego efektywne zabezpieczenie systemu stanowi ważny punkt całej instalacji.

Nowelizacja prawa budowlanego

Zmiany które zaszły w prawie budowlanym wymagają uzgodnienia z rzeczoznawcą ds. zabezpieczeń ppoż. i zgłoszenia do organów Państwowej Straży Pożarnej każdej instalacji fotowoltaicznej o mocy powyżej 6,5 kWp. Dotyczy to wszystkich budynków, niezależnie od ich lokalizacji, rodzaju zamontowanej instalacji czy przeznaczenia. Jak zatem powiinna być wykonana instalacja by spełniała wymogi odnośnie bezpieczeństwa? 

Już w najbliższy wtorek!

Webinar, zaplanowany na 9 lutego br. o godzinie 18:00 – “Bezpieczeństwo pożarowe instalacji fotowoltaicznych” to idealna okazja by dowiedzieć się więcej o zabezpieczeniach instalacji i systemie Columbus Safe.

Chcesz dowiedzieć się jak często zdarzają się pożary instalacji fotowoltaicznych? Co jest ich przyczyną? Czy da się w skuteczny sposób zabezpieczyć przed ryzykiem wystąpienia pożaru? Dołącz do naszego webinaru podczas którego dowiesz się wszystkiego o bezpieczeństwie pożarowym instalacji fotowoltaicznej. Przyłącz się do spotkania i zadaj swoje pytania specjaliście z branży OZE – Łukaszowi Ozorowskiemu.

Łukasz Ozorowski

Wicedyrektor realizacji Columbus. Od początku swojej kariery zawodowej związany z nowoczesną energetyką. Dzięki doświadczeniu oraz ogromnej wiedzy, którą stale poszerza, jest ekspertem w zakresie energetyki odnawialnej i nowoczesnych rozwiązań dla domu.

Jak wziąć udział w webinarze?

Nasze webinary są dostępne dla każdego i są całkowicie bezpłatne. Aby wziąć udział w spotkaniu, potrzebujesz jedynie urządzenia z dostępem do internetu i głośnikiem. Wypełnij formularz uczestnictwa, a na podany podczas rejestracji adres e-mail otrzymasz link do spotkania.

udostępnij artykuł dalej .

Poznaj szczegóły oferty:
fotowoltaika, pompy ciepła

zostaw kontakt do siebie


    czytaj więcej

    czytaj więcej

    czytaj więcej

    czytaj więcej
    !