Webinar - Leasing jako sposób finansowania instalacji fotowoltaicznej

19/01/2021

Autor: Sylwia Mańkowska

2 minuty czytania

webinar fotowoltaika dla biznesu

Rozważasz zakup instalacji fotowoltaicznej dla Twojej firmy? Zastanawiałeś się jaką formę finansowania wybrać? Wszystkie odpowiedzi poznasz na bezpłatnym webinarze. Specjaliści z Columbus i PKO Leasing przedstawią wiele zagadnień związanych z leasingiem dla instalacji fotowoltaicznej. Dołącz do spotkania i dowiedz się więcej.

Webinar, który odbędzie się 26 stycznia o godzinie 18:00 – “Leasing jako sposób finansowania instalacji fotowoltaicznej” poprowadzi Michał Auguścik, Koordynator Operacyjny Columbus. Jeśli chcesz dowiedzieć się na czym polega finansowanie za pomocą leasingu, jak wygląda oferta instalacji fotowoltaicznej dla firm oraz dla kogo leasing będzie najbardziej opłacalny, dołącz do naszego spotkania online.

Poznaj naszego gościa

Piotr Klimczak jest związany z branżą leasingową od 15 lat. Jest absolwentem Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu. W PKO Leasing odpowiedzialny za tworzenie rozwiązań dla dostawców maszyn i urządzeń.

Kto poprowadzi webinar?

Michał Auguścik specjalizuje się w procesowaniu umów biznesowych i pozyskiwaniu finansowania dla klientów Columbus. Jako Koordynator Operacyjny odpowiada za kontakt z wszystkimi przedstawicielami firm leasingujących, kompletowanie dokumentacji do umów leasingowych i ich rozliczanie.

Jak wziąć udział w webinarze?

Aby dołączyć do wydarzenia wystarczy, że posiadasz urządzenie z dostępem do internetu i głośnikiem, wejdziesz na stronę z zapisami, wypełnisz formularz, a na podany podczas rejestracji e-mail otrzymasz link do spotkania wraz z instrukcją dołączenia.

Organizowane przez nas webinary są bezpłatne.

Zapisz się już teraz, ilość miejsc ograniczona!

udostępnij artykuł dalej .

Poznaj szczegóły oferty:
fotowoltaika, pompy ciepła

zostaw kontakt do siebie


    czytaj więcej

    czytaj więcej

    czytaj więcej

    czytaj więcej
    !