Kariera Blog Relacje inwestorskie
PL

Falownik hybrydowy Solis


Falownik hybrydowy może współpracować jednocześnie z siecią publiczną oraz tworzyć instalację on-grid pracującą z akumulatorami. Dostępny w ofercie Columbus Energy inwerter marki Solis, charakteryzujący się jedną z najwyższych sprawności na rynku, optymalizuje korzyści z użytkowania domowych systemów fotowoltaicznych współpracujących z magazynami energii. Czym wyróżniają się falowniki hybrydowe od Solis?

Falownik hybrydowy Solis – tryby pracy

Falownik hybrydowy Solis posiada możliwość pracy w trzech głównych trybach:

Falownik hybrydowy Solis – właściwości

Technologie zastosowane w hybrydowych falownikach Solis należą do najnowszych rozwiązań na rynku, których zadaniem jest zapewnienie bezpieczeństwa, a także zabezpieczenie na wypadek przerw w dostawie prądu. Falownik hybrydowy Solis oferuje:

Falowniki 1-fazowe i trójfazowe a magazyny energii

W ofercie Columbus Energy posiada hybrydowe falowniki jednofazowe, które mogą współpracować z niskonapięciowymi magazynami energii Pylontech – US2000 o pojemności 4,8 kWh. Dla falowników trójfazowych przeznaczone są wysokonapięciowe magazyny energii Force H2 o pojemności 7,1 kWh; 10,65 kWh, 14,2 kWh . Magazyny energii od Pylontech pozwalają na nieprzerwane zasilanie domu w przypadku awarii sieci energetycznej. Wykonane są w technologii LiFePO charakteryzują się wysoką wydajnością nawet po kilku tysiącach pełnych cykli i długą żywotnością.

Instalacja fotowoltaiczna wyposażona w falownik hybrydowy oraz magazyn energii to jeszcze większe możliwości korzystania z czystej energii i niezależność od sieci. Sprawdź naszą ofertę Go Power i dołącz do grona niezależnych!

Nie masz jeszcze fotowoltaiki? Zamów spotkanie z doradcą energetycznym

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do naszego darmowego newslettera i bądź na bieżąco z nowościami.