Kariera Blog Relacje inwestorskie
PL

Solis – inwertery dla wymagających


Ginlong Solis jest jednym z najbardziej doświadczonych i największych specjalistów w dziedzinie produkcji inwerterów do instalacji fotowoltaicznych i wiatrowych. Produkty firmy znalazły uznanie na całym świecie i są wykorzystywane już w ponad 100 krajach. Inwertery Solis to synonim niezawodności, trwałości i doskonałej wydajności. Czym jeszcze wyróżnia się producent i jego falowniki?

Solis stawia na technologię

Solis inwestuje w badania i rozwój, posiada zespół naukowców wysokiego szczebla, którzy stale pracują nad udoskonalaniem produktów i metod produkcji. Firma posiada wiele patentów krajowych i zagranicznych, dzięki czemu stała się pionierem technologicznym w branży OZE. Solis zdobywa uznanie na całym świecie, przez kolejne cztery lata – 2016-2019 firma została nagrodzona tytułem „Top Inverter Brand”, przez znaną na całym świecie organizację badawczą ds. fotowoltaiki „EuPD Research”. 

Zalety inwerterów Solis

Falowniki Ginlong Solis są produkowane w zaawansowanej, wysoce zautomatyzowanej fabryce w Ningbo, w prowincji Zhejiang we wschodnich Chinach. Wykonane z najlepszej jakości komponentów globalnych producentów, charakteryzują się wysoką trwałością i wydajnością nawet w najbardziej wymagających środowiskach. Nic więc dziwnego, że Solis jako pierwszy producent inwerterów przeszedł testy niezawodności PVEL – instytutu, który od 10 lat bada i wybiera najlepsze inwertery i moduly słoneczne.

Inwertery Solis dostępne są w modelach jednofazowych i trójfazowych, przeznaczone zarówno dla budynków mieszkalnych jak i obiektów komercyjnych, kompatybilne zarówno z siecią jak i systemami magazynowania.  

Do najważniejszych zalet inwerterów Solis należą:

Inwertery Solis – gwarancja

Falowniki Solis wyróżnia długa żywotność, szacowana na ponad 20 lat, co potwierdziły testy walidacyjne DNV-GL w kategorii inwertery sieciowe! To wszystko między innymi dzięki zastosowaniu wygaszanego ekranu, którego zadaniem jest zwiększenie czasu bezawaryjnej pracy monitora poprzez wyłączenie go. Inwertery są w pełni testowane i certyfikowane w celu spełnienia regionalnych wymagań w krajach, w których są dystrybuowane. Priorytetem dla Ginlong jest również obsługa klienta, dlatego firma tworzy lokalne centra obsługi posprzedażowej i wsparcia technicznego na całym świecie.

Solis – inwertery na miarę Eiffla

Udział falowników Solis na europejskich rynkach dynamicznie wzrasta. Wysoka jakość produktów marki Solis została doceniona również we Francji. W 2015 r. w wieży Eiffla zainstalowano falowniki i sterowniki Ginlong, które wchodzą w skład małych elektrowni wiatrowych zainstalowanych na obiekcie.

Nie masz jeszcze fotowoltaiki? Zamów spotkanie z doradcą energetycznym

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do naszego darmowego newslettera i bądź na bieżąco z nowościami.