Inwertery GoodWe - wysoka wydajność i niezawodność

25/06/2019

Autor: Sylwia Lewkowicz

2 minuty czytania

inwerter GoodWe

GoodWe zajmuje wiodącą pozycję na europejskim rynku fotowoltaicznym. Firma koncentruje się na badaniach i produkcji falowników fotowoltaicznych oraz rozwiązań do magazynowania energii. GoodWe znajduje się w pierwszej dziesiątce w rankingu największych producentów inwerterów na świecie, a z kwartału na kwartał jego udział w rynku PV rośnie.

GoodWe – czołowy producent falowników

GoodWe działa na czterech kontynentach, mając oddziały w Australii, Indiach, Korei, Holandii, Turcji, Włoszech, Niemczech, Meksyku, Brazylii i Wielkiej Brytanii. Średnia miesięczna wielkość sprzedaży w 2018 roku wynosiła 30 000 sztuk. Inwertery GoodWe obsługują już ponad 12 GW mocy zainstalowanej w przeszło 100 krajach. Firma stworzyła zintegrowany system obsługi, którego celem jest oferowanie globalnego wsparcia wszystkim klientom, w tym doradztwo projektowe, szkolenia techniczne, wsparcie na miejscu i serwis posprzedażowy.

GoodWe – innowacje technologiczne

Azjatycka firma stawia na ciągły rozwój pod względem technologii. Dzięki zespołowi badawczo-rozwojowemu, zatrudniającemu 200 pracowników, GoodWe może zaoferować kompleksową ofertę produktów i rozwiązań dla systemów fotowoltaicznych. W 2012 roku, centrum badawcze (R&D) GoodWe, zostało uznane za kluczowe laboratorium badawczo-rozwojowe falowników do instalacji fotowoltaicznych na świecie. Dzięki ciągłemu doskonaleniu swoich produktów, GoodWe stale zdobywa wyróżnienia na rynku międzynarodowym. Oprócz prestiżowych nagród jak holenderska “PV Top Brand 2018” czy cenionej branżowej nagrody TÜV Rheinland 2019 „All Quality Matters” producent inwerterów otrzymał również wyróżnienie “Red Dot Design Award” za wysoką estetykę i przyjazną dla użytkownika konstrukcję z kolorowym ekranem dotykowym LCD. 

Inwertery GoodWe 

GoodWe opracowało i wyprodukowało siedem serii falowników od 1kW do 1MW wraz z inteligentnymi systemami monitoringu. Inwertery GoodWe charakteryzują się wyjątkową trwałością, dzięki wysokiej klasie szczelności (IP65) są niezawodne w każdych warunkach. Falowniki azjatyckiego producenta są wysoce wydajne i funkcjonalne, ich maksymalna sprawność sięga 98,8%, a w połączeniu z systemem MPPT wynosi ona powyżej 99,5%. Mają niewielkie rozmiary, są lżejsze i znacznie cichsze niż podobne produkty innych producentów. 

inwertery GoodWe

GoodWe koncentruje się na innowacji technologicznej. Ze względu na niezawodność, doskonałą wydajność i kompleksową obsługę producenta, wprowadziliśmy do nowej oferty falowniki jednego z największych światowych producentów. Najwyższa jakość, ceniona na całym globie dostępna jest u nas w standardzie. 

udostępnij artykuł dalej .

Poznaj szczegóły oferty:
fotowoltaika, pompy ciepła

zostaw kontakt do siebie


    czytaj więcej

    czytaj więcej

    czytaj więcej

    czytaj więcej
    !