Kariera Blog Relacje inwestorskie
PL

Umów się na spotkanie z doradcą ON-LINE!


Wychodząc naprzeciw aktualnym potrzebom, uruchomiliśmy możliwość spotkania z naszymi doradcami poprzez wideokonferencję online. Wystarczy, że zadzwonisz, umówisz się na rozmowę w dogodnym dla Ciebie terminie i podasz nam swój adres e-mail, a informację z terminem i linkiem do udziału w spotkaniu prześlemy wprost na Twoją skrzynkę mailową.Prawda, że proste? A jak wygląda rozmowa?

Jak wygląda spotkanie on-line?

Spotkanie w formie on-line merytorycznie niczym nie różni się od spotkania w Twoim domu. Nasz doradca wyświetli i omówi Ci prezentację z której poznasz wszelkie szczegóły na temat naszych instalacji fotowoltaicznych i opłacalności inwestycji. Na spotkaniu dowiesz się także o tym jak wygląda produkcja energii w ciągu roku czy na czym polega system opustów. 

Następnie specjalista przeprowadzi audyt. Na podstawie Twoich rachunków, warunków montażu i dzięki poznaniu Twoich indywidualnych potrzeb, doradca dobierze moc instalacji, która w pełni pokryje zapotrzebowanie Twojego gospodarstwa domowego na prąd. 

Po dokładnej analizie zostanie Ci przedstawiona oferta wraz z możliwościami finansowania. 

Chcesz już teraz przygotować się do wideorozmowy z doradcą – pobierz manual ze szczegółami.

Masz jakieś wątpliwości? Śmiało, nasz ekspert odpowie na wszystkie Twoje pytania! 

A może jednak tradycyjne spotkanie?

Jeśli jednak wolisz spotkanie na żywo, nie ma problemu. Nasi doradcy w trosce o dobre spotkanie stosują szereg działań minimalizujących ryzyko zagrożenia, między innymi każdorazową dezynfekcję rąk wejściem do klienta oraz codzienną dezynfekcję samochodów. Nasz doradca nie przywita Cię uściskiem dłoni i zachowaj bezpieczny dystans, pamiętaj – to nie brak kultury tylko #troska o nasze wspólne zdrowie.

Nie masz jeszcze fotowoltaiki? Zamów spotkanie z doradcą energetycznym

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do naszego darmowego newslettera i bądź na bieżąco z nowościami.