Webinar - Fotowoltaika - fakty i mity. Czego nauczyliśmy się montując ponad 33 tys. instalacji dla polskich rodzin?

22/03/2021

Autor: Sylwia Lewkowicz

3 minuty czytania

webinar PV fakty imity

Zastanawiasz się czy fotowoltaika to rozwiązanie dla Ciebie? A może masz obawy czy to się opłaca i jak szybko zwróci się Twoja inwestycja? Zapraszamy na bezpłatny webinar o faktach i mitach na temat fotowoltaiki, w którym nasi eksperci opowiedzą o opłacalności inwestycji i o tym czego nauczyliśmy się montując ponad 33 tys. instalacji dla polskich rodzin.

O czym opowiemy?

Już 7 kwietnia 2021 (środa) o godzinie 18:00 odbędzie się webinar, czyli bezpłatne spotkanie online, podczas którego rozprawimy się z mitami i przedstawimy fakty na temat instalacji fotowoltaicznych. Podczas webinaru opowiemy między innymi o tym jak sfinansować instalację fotowoltaiczną, tak by nie obciążyć przy tym domowego budżetu. Zwrócimy również uwagę na to co zrobić by inwestycja była jeszcze bardziej opłacalna i przynosiła długofalowe oszczędności.


Na spotkaniu dowiesz się między innymi:

✅ czy to się nadal opłaca – jakich realnych oszczędności możesz się spodziewać i w jakim czasie?

✅ gotówka, kredyt, leasing – w jaki sposób możesz sfinansować swoją instalację?

✅ cena, estetyka, jakość, gwarancja, bezpieczeństwo, obsługa – na co zwrócić uwagę wybierając firmę fotowoltaiczną?

✅ ile czasu musisz poświęcić, by załatwić wszystkie formalności?

✅ czy możesz wykorzystać 100% wyprodukowanej energii?


Oprócz rzetelnej wiedzy opartej na konkretnych przykładach i danych, czeka na Ciebie specjalny BONUS, oraz możliwość zdobycia naszych firmowych gadżetów.

Kto poprowadzi webinar?

Na podstawie naszych doświadczeń i przypadków naszych Klientów, nasi specjaliści opowiedzą także o tym z jakimi skomplikowanymi przypadkami się spotkaliśmy i jak udało nam się je rozwiązać. 7 kwietnia podczas webinaru spotkamy się z Joanną Gil oraz Marcinem Kwietniem, którzy jak nikt znają wszelkie obawy naszych Klientów.

Joanna Gil

Brand Manager Columbus

O branży odnawialnych źródeł energii wie wszystko. Jej rolą jest współtworzenie strategii oraz komunikacji marki Columbus. Stale obserwuje nowe trendy na rynku i uczestniczy w wprowadzaniu nowych rozwiązań, produktów i usług.

Marcin Kwiecień

Regionalny Kierownik Sprzedaży Columbus

Od 2017 roku związany z Columbus. Sprawnie zarządza swoim ponad 20-osobowym zespołem sprzedaży. Nie boi się wyzwań, jest ciągle zaangażowany w rozwój zawodowy. Wiedzą i umiejętnościami, z powodzeniem dzieli się ze swoją załogą.

Jak wziąć udział w webinarze?

Nasze webinary są bezpłatne i dostępne dla każdego. Na czas webinaru, zarezerwuj sobie 90 minut – dzięki temu nic Cię nie ominie, dla uczestników przewidzieliśmy specjalny bonus. Zadbaj również o stabilne połączenie z internetem, oraz głośniki lub słuchawki by nas słyszeć. Aby wziąć udział w webinarze, zarejestruj się klikając w link poniżej.


udostępnij artykuł dalej .

Poznaj szczegóły oferty:
fotowoltaika, pompy ciepła

zostaw kontakt do siebie


    czytaj więcej

    czytaj więcej

    czytaj więcej

    czytaj więcej
    !