Odbierz "Bilet do przyszłości" - 5000 zł na produkty ColumbusSprawdź jak otrzymać "Bilet do przyszłości" - 5000 zł na produkty Columbus

sprawdź
to nie czary, to

fotowoltaika .

Możemy sprawić, że za nie więcej niż 10 dni od momentu podpisania umowy Twoje wysokie rachunki za prąd przejdą do przeszłości. Wystarczy nam jeden dzień na montaż instalacji, które idealnie wpiszą się nie tylko w Twój dach, ale i Twoje życie. Wszystkim zajmiemy się za Ciebie, nawet formalnościami. Dostaniesz najnowocześniejszą technologię i 15 letnią gwarancję totalną. Zapomnij o gwiazdkach, kruczkach i małym druku. Mówimy na głos o tym, o czym konkurencja milczy.

Przejdź na słoneczną stronę mocy!

Columbus - panele fotowoltaiczne
Montaż
w 10 dni
Gwarancja
Totalna 15 lat
Opieka
Columbus Care
RRSO 4,12%
na 10 lat
Sunport 360 Wp .

efektywne i efektowne panele zdobiące Twój dach

Columbus - fotowoltaika
podwyższona sprawność modułów MWT
busbar free - panele bez ołowiu
miedziana warstwa zabezpieczająca przed korozją
30-letnia gwarancja na 82% sprawności modułów
przełomowa technologia MWT Half-Cut PERC
eleganckie panele Full Black na Twoim dachu

wybierz opcję dla siebie

GO GREEN .

Pierwszy krok w stronę
zielonej energii
Columbus - product 1

GO FREE .

Od teraz przerwy
w dostawie prądu Cię
nie dotyczą.
Columbus - product 2

GO COMFORT .

Prąd ze słońca.
Ciepło z powietrza.
Columbus - product 3
form

zainteresowany/a?
umów się na spotkanie

czytaj więcej
czytaj więcej
Wyrażenie zgody na marketing mailowy nie jest obowiązkowe, ale pamiętaj, że jeśli jej nie zaznaczysz, nie będziemy mogli do Ciebie wysyłać maili. Wyrażenie zgody na marketing telefoniczny nie jest obowiązkowe, jednak konieczne, abyśmy mogli przedstawić Ci ofertę w trakcie rozmowy. Podanie danych osobowych w przypadku tego celu przetwarzania jest dobrowolne, ale do zrealizowania kontaktu z naszej strony konieczne jest zaznaczenie powyższych zgód.

przed zakupem poznaj
odpowiedzi na pytania

fotowoltaika
magazyn energii
pompa ciepła
oferta columbus
  • fotowoltaika
  • magazyn energii
  • pompa ciepła
  • oferta columbus
Co to jest MWT?

MWT to innowacyjna technologia w fotowoltaice polegająca na zastąpieniu srebrnych pasm występujących na powierzchni paneli, tylną warstwą przewodzącą z elektrodami zbiorczymi. Panele w technologii MWT charakteryzują się wysoką wydajnością, wyższą efektywnością, niską degradacją modułów i brakiem zawartości ołowiu.

Jak działa falownik hybrydowy?

Falownik hybrydowy może współpracować jednocześnie z siecią publiczną oraz tworzyć instalację on-grid pracującą z magazynem energii. Technologie zastosowane w hybrydowych falownikach Solis należą do najnowszych rozwiązań na rynku, których zadaniem jest zapewnienie bezpieczeństwa, a także zabezpieczenie na wypadek przerw w dostawie prądu.

Co znaczy dwuetapowa sprzedaż instalacji fotowoltaicznej?

Etap I - usługa projektowa. Columbus Energy zobowiązuje się w ciągu 5 dni roboczych od podpisania umowy dostarczyć klientowi: audyt instalacji, projekt koncepcyjny instalacji, projekt dokumentacji ZM, wstępy wniosek Mój Prąd. Etap II - sprzedaż i montaż instalacji fotowoltaicznej.

Po jakim czasie od momentu podpisania umowy zostanie wykonany montaż instalacji fotowoltaicznej?

Columbus Energy zamontuje instalację fotowoltaiczną w terminie 10 dni licząc od dnia wpłaty wynagrodzenia.

Jakie magazyny energii oferuje Columbus Energy?

Columbus Energy w swojej ofercie posiada magazyny firmy Pylontech wykonane w technologii LiFePo. Pylontech jest globalnym pionierem na rynku magazynów energii. Od 2013 roku firma uruchomiła ponad 2 GWh produktów w 50 krajach. Spółka samodzielnie opracowuje kluczowe technologie od katody i ogniwa litowego po integrację systemu magazynowania energii. Magazyny energii Pylontech to nowatorski design i bezproblemowa rozbudowa.

Jakie funkcje ma magazyn energii?

Magazyn energii zabezpiecza przed skutkami braku zasilania, do tego optymalizuje zużycie energii z instalacji fotowoltaicznej.

Ile lat gwarancji na magazyn energii Pylontech?

Standardowa gwarancja producenta to 7 lat. Po zarejestrowaniu urządzenia na stronie http://www.pylontech.com.cn/service/support gwarancja bezpłatnie wydłuża się do 10 lat.

Jaka jest żywotność magazynu energii?

Przy założeniu, że pełny cykl naładowanie/rozładowanie będzie miał miejsce przez 60% dni w roku, w przypadku modelu US2000, który umożliwia wykonanie przynajmniej 6 tys. pełnych cykli ładowania, żywotność będzie wynosiła ok. 27 lat przy zachowaniu min. 90% pojemności.

Jak działa pompa ciepła od Columbus Energy?

Pompa ciepła od Columbus Energy jako źródło energii, wykorzystuje energię odnawialną, zgromadzoną w powietrzu. Energia z zewnątrz (dolne źródło) dzięki czynnikowi chłodniczemu i odpowiedniemu sprężeniu transportowana jest do źródła górnego, gdzie zamieniana jest na ciepło użytkowe.

Co umożliwia pompa ciepła?

Pompa ciepła dostępna w ofercie Columbus Energy jest wielofunkcyjna - gdy jest chłodno ogrzeje dom, w upały może zapewniać przyjemny chłód, a przez cały rok będzie przygotowywać ciepłą wodę użytkową.

Jak zasilana jest pompa ciepła?

Pompa ciepła zasilana jest prądem, jest on niezbędny do pracy sprężarki oraz grzałki. Najbardziej opłacalne jest uzupełnienie układu o instalację fotowoltaiczną dostarczającą darmową energię elektryczną do zasilania pompy ciepła. To nie tylko korzystne ze względów finansowych, ale i ekologicznych.

Ile lat będzie pracować moja pompa ciepła?

Przeciętny czas użytkowania pompy ciepła przy normalnym użyciu wynosi ponad 15 lat.

Dlaczego wybrać ofertę Columbus Energy?

Oferta Columbus Energy zawiera: 15-letnią Gwarancję Totalną na każdy element instalacji i 15-letnią rękojmię. Oferujemy najtańsze finansowanie oraz usługę Columbus Care, czyli opiekę nad rachunkami i monitoring pracy instalacji. Dokładamy wszelkich starań, żeby technologia oferowanych produktów była zawsze najnowsza i same urządzenia najwyższej jakości.

Co to Columbus Care?

Columbus Care to kompleksowa obsługa klienta doceniona godłem “Teraz Polska”. Jak to działa? Specjaliści Columbus Energy na początek zadbają o to by instalacja spełniała Twoje potrzeby, zaplanujemy projekt i wszystkie niezbędne prace. Po zakończonym montażu również obejmiemy Cię opieką. Zweryfikujemy twoją fakturę i sprawdzimy czy instalacja działa tak, jak zostało to zaplanowane. Columbus Care to także panel klienta, w którym sprawdzisz aktualny status swojej umowy a już wkrótce będziesz mógł przez niego zawrzeć z nami umowę w wygodnej i bezpiecznej formie on-line.

Co oferuje Columbus Energy?

W ofercie Columbus Energy znajdziesz fotowoltaikę, magazyny energii i pompy ciepła.

Jakie są zasady finansowania w Columbus Energy?

Spłacasz 75% instalacji w ratach do 10 lat z niskim RRSO wynoszącym od 5,33%. Pozostałe 25% instalacji finansujesz dopiero po 10 latach. Zalety tego rozwiązania to stała niska rata i brak konieczności posiadania wkładu własnego. Korzystne finansowanie dostępne jest w każdym z pakietów oferty Columbus Energy.

Poznaj więcej odpowiedzi
na stronie FAQ
Czytaj FAQ
Columbus - FAQ

Chcesz wiedzieć jeszcze więcej?

Columbus - blog