Kariera Blog Relacje inwestorskie
PL

Solis – inwertery dla wymagających


Ginlong Solis jest jednym z najbardziej doświadczonych i największych specjalistów w dziedzinie produkcji inwerterów do instalacji fotowoltaicznych i wiatrowych. Produkty firmy znalazły uznanie na całym świecie i są wykorzystywane już w ponad 100 krajach. Inwertery Solis to synonim niezawodności, trwałości i doskonałej wydajności. Czym jeszcze wyróżnia się producent i jego falowniki?

Solis stawia na technologię

Solis inwestuje w badania i rozwój, posiada zespół naukowców wysokiego szczebla, którzy stale pracują nad udoskonalaniem produktów i metod produkcji. Firma posiada wiele patentów krajowych i zagranicznych, dzięki czemu stała się pionierem technologicznym w branży OZE. Solis zdobywa uznanie na całym świecie, przez kolejne cztery lata – 2016-2019 firma została nagrodzona tytułem „Top Inverter Brand”, przez znaną na całym świecie organizację badawczą ds. fotowoltaiki „EuPD Research”. 

Zalety inwerterów Solis

Falowniki Ginlong Solis są produkowane w zaawansowanej, wysoce zautomatyzowanej fabryce w Ningbo, w prowincji Zhejiang we wschodnich Chinach. Wykonane z najlepszej jakości komponentów globalnych producentów, charakteryzują się wysoką trwałością i wydajnością nawet w najbardziej wymagających środowiskach. 

Inwertery Solis dostępne są w modelach jednofazowych i trójfazowych, przeznaczone zarówno dla budynków mieszkalnych jak i obiektów komercyjnych, kompatybilne zarówno z siecią jak i systemami magazynowania.  

Do najważniejszych zalet inwerterów Solis należą:

Inwertery Solis – gwarancja

Falowniki Solis wyróżnia długa żywotność, szacowana na ponad 20 lat! To wszystko między innymi dzięki zastosowaniu wygaszanego ekranu, którego zadaniem jest zwiększenie czasu bezawaryjnej pracy monitora poprzez wyłączenie go. Inwertery są w pełni testowane i certyfikowane w celu spełnienia regionalnych wymagań w krajach, w których są dystrybuowane. Priorytetem dla Ginlong jest również obsługa klienta, dlatego firma tworzy lokalne centra obsługi posprzedażowej i wsparcia technicznego na całym świecie.

Solis – inwertery na miarę Eiffla

Udział falowników Solis na europejskich rynkach dynamicznie wzrasta. Wysoka jakość produktów marki Solis została doceniona również we Francji. W 2015 r. w wieży Eiffla zainstalowano falowniki i sterowniki Ginlong, które wchodzą w skład małych elektrowni wiatrowych zainstalowanych na obiekcie.

 

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do naszego darmowego newslettera i bądź na bieżąco z nowościami.