Montaż instalacji fotowoltaicznej - kompleksowa obsługa standardem rynkowym

21/06/2019

Autor: Sylwia Lewkowicz

3 minuty czytania

montaż instalacji fotowoltaicznej

Szybki montaż instalacji fotowoltaicznej to jeden z trudniejszych do spełnienia standardów rynkowych w fotowoltaice. Im prędzej panele fotowoltaiczne znajdą się na Twoim dachu i instalacja zostanie zgłoszona do zakładu energetycznego, tym szybciej zaczniesz czerpać zyski z produkcji energii elektrycznej. Do ilu dni powinien być zrealizowany montaż i ile powinien trwać?

Szybki montaż fotowoltaiki standardem
rynkowym

Fotowoltaika cieszy się stale rosnącym zainteresowaniem, mimo coraz większej liczby montaży, szybka realizacja powinna być standardem. Chcąc sprostać wymaganiom rynku i oczekiwaniom Klientów, współpracujemy z ponad 300 certyfikowanymi ekipami instalatorów na terenie całego kraju. Nasi wykonawcy posiadają duże doświadczenie, co skutkuje szybkim i fachowym montażem. Co więcej, posiadamy zawsze zabezpieczone stany magazynowe, tak aby wszystkie montaże mogły odbywać się na bieżąco. Naszym Klientom oferujemy montaż już w 10 dni od sfinalizowania umowy.

Montaż instalacji fotowoltaicznej już w jeden dzień

Podstawą prawidłowego montażu instalacji fotowoltaicznej jest dobrze przygotowany projekt, uwzględniający warunki techniczne budynku. W przypadku typowych instalacji fotowoltaicznych, jesteśmy w stanie zrealizować inwestycję już w ciągu jednego dnia.
Chcemy by każda instalacja była bezpieczna i funkcjonowała bez zastrzeżeń. W przypadku dużych, bardziej skomplikowanych montaży lub trudnych warunków atmosferycznych jak zalegający na dachy śnieg, trudne warunki pogodowe (zwłaszcza zimą), czas może się wydłużyć do 2-3 dni roboczych.

Montaż instalacji fotowoltaicznej – standardy instalacyjne

Nasze ekipy instalatorów składają się z wykwalifikowanych specjalistów, którzy wykonują wszystkie prace według ściśle określonego planu, stosując się do kryteriów przyłączeniowych i norm technicznych. Przykładamy ogromną wagę do szczegółów, począwszy od wykonania konstrukcji, położenia paneli, aż po montaż okablowania DC/AC. Nasze montaże charakteryzują się wysoką jakością wykonania i profesjonalizmem.

Opracowany przez Columbus standard instalacyjny obejmuje wzorce dotyczące montażu wraz z uwagami dotyczącymi osprzętu. Dzięki ścisłym regułom, każda instalacja spełnia surowe wymagania względem bezpieczeństwa.

W ramach usługi montażu fotowoltaiki zapewniamy:

 • wykonanie profesjonalnego projektu koncepcyjnego wraz z wizualizacją i obliczeniami planowanej produkcji energii.,
 • uzgodnienie każdego projektu z rzeczoznawcą ds. ppoż.,
 • montaż wykonany przez certyfikowanych i uprawnionych instalatorów,
 • zachowanie norm i przepisów BHP,
 • wykonanie protokołu odbioru instalacji wraz z pomiarami elektrycznymi po stronie AC oraz po stronie DC,
 • utrzymanie porządku na placu inwestycji wraz z segregacją śmieci,
 • uruchomienie systemu monitorującego parametry pracy instalacji PV.

Troszcząc się o komfort i zadowolenie Klienta
zapewniamy szybki montaż według projektu, stabilność mocowania, oraz profesjonalny wygląd instalacji. Oprócz szybkiego montażu uzgodnimy projekt z rzeczoznawcą ds. ppoż.
, a także zgłosimy Twoją instalację do zakładu energetycznego. Nasze ekipy sprawnie poradzą sobie nawet z najbardziej wymagającym dachem. Z Columbus zaczniesz oszczędzać, tak szybko, jak tylko to możliwe.

udostępnij artykuł dalej .

Poznaj szczegóły oferty:
fotowoltaika, pompy ciepła

zostaw kontakt do siebie


  czytaj więcej

  czytaj więcej

  czytaj więcej

  czytaj więcej
  !