Hoymiles - mikroinwertery z górnej półki

8/11/2019

Autor: Sylwia Lewkowicz

2 minuty czytania

Mikroinwertery Hoymiles

Hoymiles jest jednym z największych światowych producentów mikroinwertrów do instalacji fotowoltaicznych. Firma jest zaangażowana w rozwój technologii fotowoltaicznej, dostarczając profesjonalnych rozwiązań i urządzeń Klientom na całym świecie.  Hoymiles dostarcza urządzenia zarówno dla przydomowych instalacji fotowoltaicznych jak i dla dużych systemów komercyjnych.

Dlaczego Hoymiles?

Hoymiles jest przedsiębiorstwem specjalizującym się w branży odnawialnych źródeł energii. Producent swą działalność rozpoczął jako zespół ds. Badań i Rozwoju (R&D) w National Key Laboratory należącym do Uniwersytetu Zhejiang, jednej z 3 największych uczelni wyższych w Chinach. W 2015 r. mikroinwerter od Hoymiles osiągnął najwyższą na świecie efektywność CEC nr 1 – 96,7%, dzięki czemu został uznany za najbardziej wydajny mikroinwerter. Mikroinwertery Hoymiles eksportowane są do ponad 30 krajów na całym świecie, wliczając w to USA, Australię, Niemcy czy Francję. 

Mikroinwertery Hoymiles

Mikroinwertery Hoymiles dedykowane są do pracy z 1, 2 lub 4 modułami. Optymalizują pracę każdego modułu czy par modułów indywidualnie, dzięki czemu instalacja może osiągnąć maksymalną wydajność. Przeznaczone są głównie dla skomplikowanych dachów z jaskółkami czy oknami dachowymi, utrudniającymi montaż instalacji. Najważniejszą zaletą mikrofalowników jest to, że dają możliwość prostej rozbudowy instalacji o kolejne moduły

Mikroinwertery Hoymiles charakteryzują się:

 • niewielkimi rozmiarami i niską wagą,
 • wysoką klasą szczelności IP67, dzięki czemu falowniki są maksymalnie chronione przed wodą i pyłem, 
 • długą, 12-letnią gwarancją,
 • niskim napięciem rozruchowym na poziomie 22 V,
 • niezawodną ochroną przeciwprzepięciową.

Hoymiles – aplikacja do monitorowania instalacji

Aplikacja do monitorowania pracy instalacji fotowoltaicznej od Hoymiles zapewnia łatwą procedurę konfiguracji konta. Dostarcza użytkownikom dane odnośnie wytwarzania energii na poziomie całego systemu, jak i pojedynczych modułów. Dzięki programowi możemy także dowiedzieć się, o ile ograniczyliśmy szkodliwą emisję CO2 oraz ile drzew ocaliliśmy. Aplikacja Hoymiles umożliwia aktualizacją oprogramowania, szybką lokalizację nieprawidłowości czy usterek, a także monitoring pracy instalacji z każdego miejsca na świecie z dostępem do internetu. W razie wystąpienia nieprawidłowości od razu zostaniemy o nich poinformowani. 

udostępnij artykuł dalej .

Poznaj szczegóły oferty:
fotowoltaika, pompy ciepła

zostaw kontakt do siebie


  czytaj więcej

  czytaj więcej

  czytaj więcej

  czytaj więcej
  !